Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a nők komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nők komoly kapcsolatot egy férfigyűlölő nagyképű felelőtlen link alaktól? Lányok ebben a pasiban mi tetszik nektek?

Figyelt kérdés

írok róla néhány dolgot:


-28 éves az anyjával él, senki sem tudja mivel foglalkozik, de évente 2x-3x külföldön nyaral


-gyűlöli az összes férfit mert konkurenciaként tekint rájuk


-ha bármelyik nő ismerősét meglátja egy férfivel beszélni, elkapja a dühroham és számon kéri a nőn, azok meg pincsiként beszámolnak neki WTF durva!! saját szememmel láttam


-a férfiakat minden eszközzel lejáratja a nő ismerősei előtt, beléjük köt, kötekszik velük, alázza őket, beszól nekik, így a nők szemében ő a tökéletes alfa hím


-a nőkkel gusztustalanul undorítóan lenézően beszél, mégis nőkkel veteti körbe magát, normális nőket is simán megfűz, nagyon jól manipulál


-az élete csupa hazugságból áll, mindenkit megtéveszt, átver, hazudik, csak hogy a célját elérhesse, minden eszközt bevet a cél érdekében


-felelőtlenül csinál mindent, csinált olyat pár éve, hogy elsőre nem lett meg a jogsija és dühből 130-cal száguldott át a városon vissza a kresz telephelyre veszélyeztetve a közlekedés résztvevőit


-hazugságokat terjeszt mindenkiről de olyan ügyesen csavarja a szálakat, hogy ő kerül ki ártatlanul minden kavarásból


-nincs egy férfi barátja se, mindenki kerüli, de a lányok full oda vannak érte


........ több lánnyal is beszéltem de olyanokkal, akik értelmesek, használják az eszüket, és még őket is megvezeti, behálózza, úgy beszélnek róla, mintha ő lenne a világ legtökéletesebb pasija.. mégis eszik isszák a szavát..


lányok?? nektek tényleg ilyen pasi az ideál? :////


2015. dec. 18. 21:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%

Engem az, aki most leginkább vonz, azzal nyűgözött le leginkább, hogy tisztel, mint embert, mint nőt és tiszteli a szakmai tudásomat, amiben bár férfiak űzik többen, mégis én vagyok jobban otthon, mint ő, nem szakmai irigységgel fogadta a dolgot, nem lekezelően, mint korábban nem egy férfi, hogy én "csak" egy nő vagyok, hanem értékeli a tudásomat, és támogat a fejlődésben. No meg meglepően jól ismer, kb. 3 éve ismerjük egymást egyébként.

Tahókra nincs szükségem.

2015. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
3%
érdekes le írjuk mi férfiak az igazat leszavaznak a feminácik bezzeg a 9 est felpontozzátok aki hazudik....
2015. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%
Szivi, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan üresfejű naiv libák, akiknek bejön a tahó stílus, de nem minden nő hülye. Egyébként ha minden nőnek a bunkók jönnének be, rajtatok már rég fürtökben lógnának a nők...
2015. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
3%
üresfejű naiv libák, akiknek bejön a tahó stílus. hát durvára nem ilyenek azok a nők akiknek 1 vadtahó a pasija! miért lennék bunkó? mert le írom az igazat?
2015. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
63%
Tudod, aki nem veszi észre, hogy mennyire nem becsüli meg a párja, lehet több diplomája meg nyelvvizsgája, attól még üresfejű naiv liba marad, egy iskolát bárki végig tud s*ggelni... :-)
2015. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem kellenek tahók, ez is igazság, az én igazságom. Nem egy tahót koptattam már le rövid úton. Nekem sokat kellett küzdenem az elismerésért, talán ezért is vagyok rá jobban kihegyezve, hogy ne bánjanak velem lekezelően csak azért mert nőnek születtem, gyorsan kiszúrom az ilyeneket.

Az is igaz, hogy aki most a legesélyesebb nálam, azzal lopta be magát a szívembe, hogy tisztel, nem derogál neki segítséget kérni tőlem, és elismeri, hogy egy tipikus férfiszakmában jobb vagyok nála, és támogat abban, hogy tovább fejlődhessek.

Hogy ti ezt nem hiszitek el, az már a ti problémátok...

2015. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%
A kérdésedben leírtad a választ is. Általában az ILYEN férfiakra jellemző az a sok dolog, amit a nők (ezen az oldal pl. fel szoktak sorolni: magabiztosság, jó kisugárzás, ezek mellett valószínűleg nincs szűkében a pénznek (ha évente kétszer, háromszor külföldön nyaral) és bár nem írtad, de valószínűleg jóképű is. Ez kell a nőknek manapság, és kár jönni az intelligencia, humor meg kedvesség blablával, a legfontosabb TÉNYLEG a jó kisugárzás, hogy érződjön rajtad te vagy a király, aki mindent megtehet. A többi csak maszlag. Le lehet pontozni és elismeritek, hogy igazam van. :D
2015. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
4%
érdekes minden nő ezt mondja hogy nekem nem kell bunkó pasi! aztán mindig azt választja ....
2015. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%
magabiztosság, jó kisugárzás - Igen, ezek jó dolgok, de nem mindegy, hogy valaki tahóként magabiztos vagy értékes emberként az. A naivaknál nyilván nem esik le azonnal a különbség, de azért ki lehet szúrni.
2015. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%
Én még nem választottam bunkót, érdekes, akkor biztos selejtes vagyok a ti értelmezésetek szerint... :-)
2015. dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!