Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti azonnal léptek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti azonnal léptek ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Például, ha a lány mosolyog rátok, bejelöl facebookon és tetszik nektek, akkor léptek? vagy ezek a "jelek" teljesen semlegesek?

2015. dec. 24. 16:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem!Nyuszi vagyok az ilyen témákba.Legalább több marad másnak.
2015. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján nem az én korosztályomról van szó, de ha elég egyértelmű, hogy tetszem valakinek és a szimpátia kölcsönös, akkor igen.
2015. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Nem nagyon merek. Nekem kell egy kis "engedély" egy kis lökés a másik féltől. Úgy talán igen.

24/F

2015. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ilyen még nem történt meg, úgyhogy nem érdekel. :D

Max. ha biztosra tudnám, hogy érdeklem esetleg.


Ja a mosoly, meg a péniszkönyves jelölgetés még nem egyértelmű jele ennek!

2015. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Soha nem történt még ilyen szóval fogalmam sincs, de valószínűleg nem. Nincs szükségem még egy problémára és tökéletesen megvagyok így is.
2015. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Soha nem történt még ilyen. Nagy valószínűséggel a külsőm miatt nem kellek a nőknek. Ha mégis megtörténne, szerintem nem hinném el és nem mernék kezdeményezni.
2015. dec. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%

srácok, ez valami szánalmas, amit ti itt összehordtatok. komolyan ennyire nem mertek kezdeményezni egy lánynál, aki rátok mosolyog?

Facebookon terjedő poén, de nagyon találónak és ideillőnek érzem: "Ha az Internet explorer meg merei kérdezni minden alkalommal, hogy lehet-e az alapértelmezett böngésződ, akkor te is nyugodtan leszólíthatod bármelyik lányt".


persze, hogy egy mosoly még semmi biztosat nem jelent. de miért ne lehetne megpróbálni? mi bajotok származhat belőle? lehet, hogy nem szeret rögtön belétek - de ha meg sem próbáljátok, akkor esélye sincs, hogy megtörténjen. és amíg semmit nem is tesztek érte, addig ez csak rajtatok múlik, miattatok nem lesz belőle semmi. ha odamész és beszélgettek, onnantól már kettőtökön múlik, hogy mi lesz vagy nem lesz belőle.

2015. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mi bajunk? Egy bunkó visszautasítás, egy pofáraesés azért elég kellemetlenül tud érinteni, még akkor is, ha az eszünkkel tudjuk, hogy nem éri meg rajta rágódni.

Mindezt még spékeljük meg azzal, hogy biztosra sosem lehet menni a nőkkel. Az egyik azért van felháborodva, mert miért megy oda hozzá az ember a buszon, a másik meg azért, mert miért nem. És ha még mosolyos, meg küldözgeti a jeleket, még akkor is elküldhet a fenébe.

2015. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18-as ez elég érdekes érvelés. szóval inkább elkönyveled, hogy lehetetlen és feladod, ahelyett, hogy próbálkoznál, amíg nem sikerül? de ha meg sem próbálod, akkor 100%, hogy nem sikerül. ha próbálkozol, akkor is lehet, hogy ugyanúgy nem jársz sikerrel, de akkor legalább megpróbáltad és nem eleve lemondtál a siker lehetőségéről is. azt írod, hogy az egyiknek az a baja, hogy miért mész oda, a másiknak meg az, hogy miért nem. tehát elismered, hogy volna olyan nő, akihez oda kéne menni, csak te nem veszed a fáradtságot, hogy megkeresd ezt a nőt, mert inkább feladod.


ha 100-ből 100 próbálkozás kudarccal zárul, akkor meg lehet, hogy érdemes lenne azt is megvizsgálnod, hogy amikor odamész, akkor mit is mondasz a nőnek, hogyan próbálsz vele megismerkedni, hogyan viselkedsz, stb.

2015. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem úgy tűnik, hogy érted. Az elején persze felmérem a saját esélyeimet, van-e esélyem, és mennyi, és az jön ki, hogy nem sok (külsőbeli és belsőbeli problémák miatt egyaránt). Ez megnöveli a valószínűségét a pofáraesésnek, nem 50-50% lesz, hogy sikerül-nem sikerül, hanem kb 95%, hogy nem. Így meg már nem éri meg. Emiatt nem is mentem oda még senkihez - na de jeleket sem igazán kaptam. Sajnos a külsőm olyan, hogy ha egy lány többször rámnéz, az valószínűleg nem a tetszése kinyilvánítása miatt teszi, így ha még amiatt is tenné, nem hinném el.

A felháborodós részt pedig a gyikes kérdések alapján írtam, ahol a lányok általánosságban beszélnek, nem konkrétan rólam van szó.


Note: nem a gyikes nőgyűlölő kontingens tagja vagyok, csak egy random júzer

2015. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!