Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Macskás nőkkel érdemes kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskás nőkkel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

Tegnap a jótékonysági esten találkoztam egy huszon-valahány éves nővel, akivel beszélgettem egy kicsit és meg kell mondjam egész szimpatikus személyiségű. Miután hazamentem és lecsekkoltam facen akkor láttam csak, hogy ugyan szingli, de legalább 5-6 macskája van, a képei nagy részén is azok vannak meg ő, aki épp a macskákkal pózol. A macskás nőkkel eddig nem sok szerencsém volt, mondjuk eddig csak kettővel ismerkedtem, de a saját és a barátaim tapasztalatai szerint nem jó ómen, ha egy fiatal nőnek egy macska farm van a lakásán, mert az egyrészt arra utal, hogy nagyon, de nagyon gondoskodni akar valakiről, jobbára gyerekről és a macska afféle gyerek-pótlék csak, szóval szeretne már egyet magának nagyon, másrészt meg nem vagyok egy nagy macska fan, inkább a kutyákat bírom, mert velük lehet rendesen játszani, nem pedig csak madzagokat lóbálni az orruk előtt.

Mi legyen? Ő lenne az a bizonyos kivétel, aki erősíti a szabályt, vagy ő is csak egy mezei macskás nő, akinek az állatai csak melegítik a helyet egy igazi gyereknek, amit már nagyon szeretne? Én nem akarok gyereket még legalább 10 évig, a macskások viszont sokszor arra pályáznak tapasztalataink szerint, hogy kifogjanak egy férfit, aki majd ad nekik egyet.



2015. dec. 25. 09:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%

szereti a macskákat...és? :D

Jó, nem mondom hogy nem durva hogy 5 vagy macskája van de beszélgettél vele és neked bejön meg minden szóval ez ne legyen már akkora próbláma hogy van neki sok cicuskája.

2015. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az a sok macska azt jelzi hogy mennyire magányos...
2015. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%
Barátomnak 4 macskája van, de sose gondoltam emiatt arra hogy kikéne lépnem a kapcsolatból.
2015. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Újra megnéztem a profilját, 27 éves, 6 macskája van meg valami hörcsög-szerű dolog, szóval jó pár állattal osztja meg az otthonát.
2015. dec. 25. 09:50
 5/37 anonim ***** válasza:
81%
ismerkedtem ilyen nővel, sok állatot vitt haza különben elaltatták volna őket. Csoda teremtés volt, mindenképp próbáld meg vele. 28/F
2015. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ha már tartunk háziállatot, akkor azzal lehessen is dolgokat csinálni, ne csak egész nap aludjon vagy egy kerékben futkosson. A játékról meg annyit, nem én igénylem a játékot, hanem a kutya, a háziállatok igényeire pedig illik odafigyelni. Ha neked ebből az jött le, hogy én a kutyákat, mint játékokat tartom, akkor sajnállak, az állatterápiára járó Down szindrómás gyerekek is tudják, hogy az állat nem játék, lenne mit tanulnod tőlük.
2015. dec. 25. 10:16
 7/37 anonim ***** válasza:
49%

Ez mekkora hülyeség, h a macska gyerekpótlék...Van csaj ismerősöm, házas évek óta, ha akarna, lehetne gyereke, de nem akar. Viszont van több macskája. Nekem jó sokat kellett várnom, mire összejött a kislányunk, több évbe telt, mégse lett semmilyen állatom pótléknak.


Biztos van olyan is a világon, akinek azért van macskája, mert egy gyereket pótol, de ez a ritkább. Ma állatkultusz van, aki állatot tart, önmagáért tartja, önmagáért szereti, és mondok neked valamit, sokszor jobban, mint egy embert. Lehet, a csaj nem is szereti a gyerekeket, lehet nem is akar, de te, aki nem is ismered, majd megmondod egy fészbukfotóból.

2015. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
29%
Küldd át hozzám a csajt, majd én megbecsülöm helyetted. Amúgy is a kedvenc állatom a macska.
2015. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
50%

Kapcsolatban vagyok egy macskamentő alapítvánnyal, a leányzó, aki maga az alapítvány, minden kidobott macskát összeszed, befogad, kikupálja őket, és gazdit keres nekik, de egyet-kettőt meg is tart közben. Csinálja ezt gyerekkora óta, miközben férjhez ment, gyereket szült, családja van.


Egyet értek néhány előttem szólóval. Ha te abból vonsz le messzemenő következtetéseket egy másik ember személyiségéről, és jövőre való irányultságáról, hogy a fb-n megnézed, hány, és milyen állattal van lefényképezve, akkor neked még korai egy komoly kapcsolat.

2015. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
46%
Macskás nőnek nem való kapcsolat. Meg általában azoknak sem, akik bármilyen állatba szerelmesek.
2015. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!