Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Macskás nőkkel érdemes kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskás nőkkel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

Tegnap a jótékonysági esten találkoztam egy huszon-valahány éves nővel, akivel beszélgettem egy kicsit és meg kell mondjam egész szimpatikus személyiségű. Miután hazamentem és lecsekkoltam facen akkor láttam csak, hogy ugyan szingli, de legalább 5-6 macskája van, a képei nagy részén is azok vannak meg ő, aki épp a macskákkal pózol. A macskás nőkkel eddig nem sok szerencsém volt, mondjuk eddig csak kettővel ismerkedtem, de a saját és a barátaim tapasztalatai szerint nem jó ómen, ha egy fiatal nőnek egy macska farm van a lakásán, mert az egyrészt arra utal, hogy nagyon, de nagyon gondoskodni akar valakiről, jobbára gyerekről és a macska afféle gyerek-pótlék csak, szóval szeretne már egyet magának nagyon, másrészt meg nem vagyok egy nagy macska fan, inkább a kutyákat bírom, mert velük lehet rendesen játszani, nem pedig csak madzagokat lóbálni az orruk előtt.

Mi legyen? Ő lenne az a bizonyos kivétel, aki erősíti a szabályt, vagy ő is csak egy mezei macskás nő, akinek az állatai csak melegítik a helyet egy igazi gyereknek, amit már nagyon szeretne? Én nem akarok gyereket még legalább 10 évig, a macskások viszont sokszor arra pályáznak tapasztalataink szerint, hogy kifogjanak egy férfit, aki majd ad nekik egyet.



2015. dec. 25. 09:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
48%

'Hát nem sikerült megcáfoldnod a macskás nők személyiségével kapcsolatos sztereotípiákat... Látod, számomra éppen ez nem pozitív személyiségjegy, ha valaki utálja a saját fajtájának utódait, olyan állatok ellenében, akik nem hozzánk, hanem az általunk biztosított ételhez ragaszkodnak. (De az ákosi vitába most inkább ne is menjünk bele... :) ) '


1, nem igazán életcélom, hogy számodra vonzóvá váljak.

2, még mindig tévképzeteket gyártasz. De akkor most felvilágosítalak. Lehet nagyon meg fogsz lepődni. Én azért szeretem az állatokat (főként a kutyákat, mert annak ellenére, hogy van macskám, főként kutyás vagyok 3 kutyával, sőt még olyan állataim is vannak akikből kolbász lesz, most aztán sokkot kaptál, ugye?) MERT ÁLLATOK. Amikor az állatokkal vagyok pont azt várom el tőlük, hogy olyan dolgokat kapjak amiket az állatok tudnak nyújtani. A gyerekeket meg saját maguk és a köréjük felépített kultusz miatt nem szeretem. Nincs itt semmi féle pótlék és ellenében. Ahogy almát sem azért eszem, mert körtéhez nem jutok, hanem azért mert almára vágyom. Ha körtét akarnék, akkor mennék oszt szakítanék magamnak egyet. Sőt, hogy továbbmenjek, ha esetleg a körtét megszeretném, nem jelentené azt, utána hogy az almát lehúznám a klotyóba.

3, a kommented további része csakis a saját hozzánemértésed bizonyítja be. Ha hozzád csak az étel miatt ragaszkodnak az állataid, az a te szegénységi bizonyítványod. Én foglalkozom az állataimmal, nevelem, képzem őket és megpróbálok minnél többet tanulni róluk, hogy minnél szakszerűbben tudjak törődni velük. Nem mindenkinek abból áll az állattartás, hogy kiköti a dögöt a hordóhoz, vagy kisruhába öltözteti és ágyban altatja... Hozzám akkor is szeretettel rohannak az állataim amikor napokig nem tudnak enni éppen egy betegség miatt.

4, nekem minden képemen az állataim szerepelnek és életem fő részét képezik mégis vannak normális emberi kapcsolataim. Na most akkor mi van? Senkinek nincs joga megítélni hogy kinek a hobbija, életmódja értékes és kié nem.

2015. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

"Senkinek nincs joga megítélni hogy kinek a hobbija, életmódja értékes és kié nem."

Az SJW-k gondolkodnak így. Szerintem mindenkinek joga van ítélkezni. Te meg vállald a kritikát, ahogy mindenki más!

2015. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

képzeld, nem így teszem magam fontossá. de az önzőség pont az lenne, ha az ember nem tartana állatot, ugyanis, az önzőség azt jelenti, hogy kizárólag magával foglalkozik. aki állatot tart, már nem csak magával foglalkozik.


mi a tök az az SJW?


amúgy, pont leszarom, hogy a kérdező mit gondol, meg mások, sokan tartunk állatot, nem gyerekpótléknak, hanem csak, mert szeretjük őket. és?

én Angliában élek, szinte mindenkinek van állata, de Magyarországon is olyan helyen nőttem fel (nem panelben), ahol szinte mindenkinek volt valamije, kutya rengeteg volt az utcánkban, cica is, nekünk cica,nyuszi, papagájok.


de szinte az összes szomszédnak volt valamije, cica, kutyán kívül hörcsög, madarak, halak, japán kakasok (városban nőttem fel, de kertes részen). gondolom, mindenki önzőségből, meg gyerekpótléknak tartotta őket...ezt a marhaságot.

2015. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Természetesen attól, hogy 1-2 állatot tart valaki, még lehet teljesen normális. Az viszont már sejtet bizonyos mentális problémákat, ha valaki szabályosan gyűjti a macskákat vagy a kutyákat.
2015. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"gondolom, mindenki önzőségből, meg gyerekpótléknak tartotta őket...ezt a marhaságot."

Nem a mindenkiről van szó és nem az állattartással van a baj. Az egyedülálló, állattartó nőkről van szó és arról a nagyon is valós jelenségről, hogy sokan közülük állatokkal szocializálódnak, mivel emberekkel képtelenek. A pótcselekvésként való zsarnoki gondoskodás egy döntésképtelen állat fölött, amit csak úgy meg lehet venni a boltban, vagy be lehet szerezni, mint egy tárgyat az nem jelent önzetlenséget. Egy tanyasi parasztemberről előbb hiszem el, hogy szereti az állatait, mint egy magányos panelproliról. Eleve panelban kutyát-macskát tartani állatkínzás, ami megintcsak az önzőséget mutatja.

2015. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

igen, mert aki egyedülálló, és tart állatot, azt ugye csakis panelban teheti.


mint fentebb írtam, ahol én felnőttem kb mindenhol volt állat, s marhára nem volt panel.


sőt, kapaszkodj meg: én se panelben tartom az egyetlen cicámat.

2015. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Amúgy csak elhangzott egy sztereotípia, te meg magadra vetted. Ez is elárul valamit.
2015. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!