Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Macskás nőkkel érdemes kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskás nőkkel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés

Tegnap a jótékonysági esten találkoztam egy huszon-valahány éves nővel, akivel beszélgettem egy kicsit és meg kell mondjam egész szimpatikus személyiségű. Miután hazamentem és lecsekkoltam facen akkor láttam csak, hogy ugyan szingli, de legalább 5-6 macskája van, a képei nagy részén is azok vannak meg ő, aki épp a macskákkal pózol. A macskás nőkkel eddig nem sok szerencsém volt, mondjuk eddig csak kettővel ismerkedtem, de a saját és a barátaim tapasztalatai szerint nem jó ómen, ha egy fiatal nőnek egy macska farm van a lakásán, mert az egyrészt arra utal, hogy nagyon, de nagyon gondoskodni akar valakiről, jobbára gyerekről és a macska afféle gyerek-pótlék csak, szóval szeretne már egyet magának nagyon, másrészt meg nem vagyok egy nagy macska fan, inkább a kutyákat bírom, mert velük lehet rendesen játszani, nem pedig csak madzagokat lóbálni az orruk előtt.

Mi legyen? Ő lenne az a bizonyos kivétel, aki erősíti a szabályt, vagy ő is csak egy mezei macskás nő, akinek az állatai csak melegítik a helyet egy igazi gyereknek, amit már nagyon szeretne? Én nem akarok gyereket még legalább 10 évig, a macskások viszont sokszor arra pályáznak tapasztalataink szerint, hogy kifogjanak egy férfit, aki majd ad nekik egyet.



2015. dec. 25. 09:37
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
48%
Én pl téged kerülnélek (egy cicám van), mert nem óhajtok ilyen buta pasast...
2015. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó a kutyám soha nem fog elhagyni!

Ám sztm attól h macskái vannak még összejöhetsz vele. Szereti őket és kész.

Nekem Argentin Dogom uan,a párom már az elején tisztába volt vele ,h ha költözünk akkor a kutya jön velem. Ugyhogy valószínű a csaj is vinné magával a macskáit ,ha odáig juttok. Amit ha nem tudsz elfogadni akkor viszont ne gyere vele össze.

Ha nagyon megszállott a cicákkal akkor sztm ne gyere össze vele.

Nekem a kutyám nem csak "családtag" hanem a hobbim is.

2015. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy hogy függ össze a kettő.

Ismerek 42 éves nőt, 2 tinilány, 3 cica, egy kutya, halak, minden van neki.

És?

2015. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
74%
Nem jó jel. Én még normális macskás nővel nem találkoztam. Persze biztosat ebből még nem vonhatsz le.
2015. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
64%
Szereti az állatkákat! Főleg a macskát gondolom , ilyen csajom volt! A macskás rész nem biztos azért van ahogy írod hogy gyerek pótlék! :D Neki sem azért volt csak szimplán szerette őket!
2015. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
31%
Nem a macskás nőkkel van a baj, hanem a r!bancokkal, akikre buksz.
2015. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
61%
Nekem egyből az jutott eszembe, hogy milyen büdös lehet nála...
2015. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
48%
Azt mondom, menekülj. Ott az állatszereteten túl komoly pszichés gondok lehetnek. Vénlány típus.
2015. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Én is macskás vagyok. Nincs nálam büdös, nem vagyok magányos, nem gyerekpótléknak tartom őket. Csak szimplán szeretem a macskákat.

Szerintem ismerd meg jobban a csajt.

2015. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
49%

Alapjában véve szerintem sem pozitív személyiségjegy, ha valaki a háziállatain keresztül definiálja önmagát, és az állattartást tartja élete fő tevékenységének. (Magyarul: engem is elijesztene a túl sok macskás kép.)


De ha valakibe szerelmes vagyok - márpedig azt, hogy bele tudnál-e szeretni, elég hamar le leht szűrni - akkor nincs az az állatfarm, ami elijesztene. Sőt: ha valaki komolyan érdekel, akkor nem mondok olyanokat, hogy "nem akarok gyereket legalább 10 évig", mert Vele más.

2015. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!