Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha első randi után nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randi után nincs szikra, kémia, akkor van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

ismerkedek egy nővel internetről. Tegnap volt az első tali, de azt mondta a végén hogy sajnos semmi kémia szikra nem volt a részéről, de mivel nekem nagyon szimpi a lány ezért mondtam neki hogy próbáljuk még meg. Erre azt mondta hogy mivel jól érezte magát velem,m meg én is szimpi vagyok neki, ezért próbáljunk meg még talizni.

Vajon felesleges ezt erőltetnem? Ha az elsőnél nincs szikra akkor felesleges? Vagy később is kialakulhat ez a bizonyos kémia, találkozások során.


2015. dec. 31. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Van ertelme. Nem biztos, hogy osszejon, nem is kell ragorcsolni. Egyszeruen csak erezzetek jol magatokat. Mit veszithettek? :-)

27N

2015. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
persze! 1 óra alatt nem lehet az embert megismerni ! ez itt a baj rögtön döntenek és csodálkoznak a nők hogy jaj nem találok magamnak férfit
2015. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy második randit mindenképp megér a dolog.
2015. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Nincs. Azt úgyis rögtön látja, hogy hogy nézel ki, márpedig ha külsőre nem jössz be egy nőnek, akkor soha nem fog összejönni veled.
2015. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Az, hogy legyen vonzalom egy nő és egy férfi között igenis fontos, és ezt nem lehet erőltetni!!

Szerintem 2-3 alkalmat azért lehet adni a dolognak, de a legtöbb esetben az első alkalom után is érzi az ember, hogy ebből lehet-e valami.

24N :)

2015. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
A másodikon feltétlenül vidd táncba, Ő is (csak) azt akarja!
2015. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 omba ***** válasza:
Nekem általában elég ok, hogy találkozzak valakivel, akivel jól érzem magam, és ő is így van ezzel. Aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem
2015. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha jol erzi magat veled, az pont eleg egy komoly parkapcsolat kialakitasahoz. En is igy kezdtem a mostani elettarsammal. Mivel bevallalos vagyok, igy bevallaltam, h szikra nelkul talalkozgatok vele es jokat nevetunk es azt, h nem tudom, mit csinalok, ha meg akar csokolni. Nemh szexelni. Aztan elteltek honapok es a szexig is eljutottunk. ' Eves kozben jon meg az etvagy' tipikus esete. Azota szepen raneveltem a farkat a minden napos min. egy oras szexre. Azota se telik el nap, h ne masznek ra szexelni. Allati szenvedelyes a kapcsolatunk. Mindenfele progikra is eljarunk kettesben. :)

Ezt meseld el neki szepen.

N

2016. jan. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, az exemmel 3-4 randira is úgy mentem el, hogy annyira nem jött be, de jókat tudtam vele nevetni, beszélgetni, tetszett a gondolkodásmódja, a zenei ízlése, stb. 2,5 évig voltunk együtt.
2016. jan. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

3 alkalmat kellene neki adni.

Nekem olyan 3.-ra lobbant be, a szerelmemnek pedig igazán csak a 4.-re, de akkor nagyon!


De a nagy emberi szimpátia megvolt mindkét részről előtte is.

2016. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!