Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha első randi után nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randi után nincs szikra, kémia, akkor van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

ismerkedek egy nővel internetről. Tegnap volt az első tali, de azt mondta a végén hogy sajnos semmi kémia szikra nem volt a részéről, de mivel nekem nagyon szimpi a lány ezért mondtam neki hogy próbáljuk még meg. Erre azt mondta hogy mivel jól érezte magát velem,m meg én is szimpi vagyok neki, ezért próbáljunk meg még talizni.

Vajon felesleges ezt erőltetnem? Ha az elsőnél nincs szikra akkor felesleges? Vagy később is kialakulhat ez a bizonyos kémia, találkozások során.


2015. dec. 31. 15:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, veszteni nem vesztesz semmit :)


Apró tipp: A nők ösztönösen előnyben részesítik az illatodat a kinézeteddel. Esetleg használj valami jó férfi parfümöt :)

2016. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!