Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondta ezt a baratom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt a baratom? Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Nemrég beszélgettünk a baratommal es szoba jott a kapcsolatunk. Közölte hogy o mar nem akar ertem küzdeni.

Ezt most hogy értsem? Miert nem akar? A baratnodert szerintem minden nap úgymond küzdeni kene. Ti mit gondoltok? Hogy valtoztassak ezen?

Amugy tavkapcsolatban élünk es 17 évesek vagyunk.



2015. márc. 19. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lekoppintottad, nem éri meg már neki, elég időt és energiát beléd ölt, ennyi. Ne játszd az elérhetetlent, és ezaz úgy nevezett küzdelem hülyeség, egy kapcsolathoz két ember kell...
2015. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve vagyunk egyutt es en mindent megtettem a kapcsolatunkert, viszont mostanában o semmit. Tény viszont, hogy régen sokat veszekedtem vele. Most mit csináljak hogy javuljon a helyzet?
2015. márc. 19. 14:18
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne veszekedj, és beszéld meg vele.
2015. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat. Gratulálok
2015. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Többen azt mondtad nekem hogy biztos mar azert nem tesz a kapcsolatert mert tudja hogy úgysem szakitok vele. Sok lehetőség lett volna de mindig nem hagytam. Szerintetek?
2015. márc. 19. 14:22
 6/19 A kérdező kommentje:
Es en ugy gondolom hogyha mostantól kedves leszek vele es barmi zavar nem mondom, akkor vajon meg javulhat a kapcsolatunk?
2015. márc. 19. 14:23
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ő már befejezettnek tekinti.
2015. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szegény srác. Én rég otthagytalak volna. Többet nem tudok/akarok segíteni. :)
2015. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy befejezettnek tekinti? Azt mondta nem szeretne szakítani, csak a szex vagy a felelem miatt pedig nek fog fent tartani egy elég drága tavkapcsolatot
2015. márc. 19. 14:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem javulhat meg a kapcsolatotok, mert nincs kapcsolatotok.
2015. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!