Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi értelme van annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi értelme van annak, hogy nem szeretek kapcsolatokban lenni azért, hogy ne csalódjak? Neked volt már olyan, hogy elsőre kiszúrtad az "igazit"?

Figyelt kérdés

Vannak akik szerint sokat kell ismerkedni, csapni a szelet bárkinek, akivel csak jó, és látunk egymásban valamit, különben nem találjuk meg, azt aki igazán jó. Én meg egy kicsit inkább előítéletesen viszonyulok az egészhez, úgy képzelem, hogy majd egyszer találkozol egy hozzámillővel, és észreveszem őt.

Sajnos az a benyomásom legtöbbször, hogyha csalódok egy viszonyban, akkor az egészet megbánom, és úgy érzem, mások is így vannak. Nagyon sok embert azért kell visszautasítsak, mert úgyis azt érzem sokaknál, hogy nem magát adja, hanem nálam akar valamilyen formában bevágódni, bár ettől még szimpatikus, talán épp az a baj, hogy ezáltal sokan már komoly kapcsolatba élik bele magukat, és ezért csalódnak.


Neked vannak/milyen tapasztalataid ilyen párkapcsolati előítélet, emberismeretre való törekvés terén? Volt olyan, hogy valakinek valami prekoncepciója volt rólad, és csalódott, vagy épp te akartál megváltozni amiatt?


2016. jan. 2. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja!
2016. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minden van azok közül amit leírsz. csak a kombinációid rosszak. ha akarsz valakivel valamit akokr lépj. ha nem akarsz akkor ne lépj. de azért mert csalódtál semmiképp ne add fel a dolgot.


az hogy egy ember milyen nehéz elsőre megítélni. hosszabb idő kell hozzá hogy lásd mit gondol errőlarról, hogyan él stb.

2016. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Én meg egy kicsit inkább előítéletesen viszonyulok az egészhez, úgy képzelem, hogy majd egyszer találkozol egy hozzámillővel, és észreveszem őt."


Nem, nem veszed észre. Pláne nem az első találkozásra.


Felejtsd is el ezt a botorságot: nincs szerelem első látásra (illetve van, csak épp pont nem az előítéletes, szemellenzősök látják meg, hanem akik maximálisan nyitottan állnak hozzá a másik emberhez).

2016. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szokott elsőre megtetszeni senki, velem az a nagy megkönnyebbülés éri, hogy addigra már tudja milyen vagyok, mire viszonzom. Olyan volt, h. félre értette a viselkedésemet, tehát csalódott, legalábbis ő azt hitte. Igen olyan is volt, hogy meg akartam változni miatta, egy pasi szerette volna, ha csak szeretők lettünk volna, annyira kedveltem, hogy gondoltam ok...végül mégse tudtam megtenni.26N
2016. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem minden ember akar bevágódni, idővel több oldaláról ismered meg a másikat. Ha valakinek nem tetszel azonnal, de csapod neki a szelet sokáig, megismer, megtetszel neki, attól még igaz, amit mutatott magából.

Csak mivel férfiként tekint rád egy idő után, zavarban van, ez olyan, mint az udvarlás, próbál megfelelni.

Hosszú távon úgyis kiderül, milyen valójában, meg is teszi azt, amilyennek próbál mutatkozni..vagy nem..ehhez kell idő.N

2016. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!