Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szakított minden barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított minden barátom eddig velem ilyen nagyon csúnyán? Ez valami pasi szokás?

Figyelt kérdés

Egytől egyig ugyanazt mondták, hogy már nem éreznek semmit, meg felesleges volt az egész 2 év, meg kényelmes volt húzni az agyam, ingyen szex....

Miért kell ilyet mondani? Nem vagytok empatikus érző lények? Nem fogjátok fel, hogy magával a szakítással padlóra küldtök minket egy hosszú időre, miért kell még tetézni, h az EGÉSZ nem jelentett semmit?


Megkérdeztem az exemet, és ő azt mondta, ha nem rúgott volna belém, akkor nem hittem volna el / visszasírtam volna magam / nyaggattam volna. ... Most komolyan... Ez indok?


2014. aug. 1. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, nem mindenki ilyen rossz emberekkel voltál sajnos
2014. aug. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bunkókat fogtál ki, de akadnak azért normálisak is.
2014. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jaj de szar nekem, minden pasi köcsög, minden pasi ilyen, ezért feljövök és jól belekérdezek a világba, hogy igazoljam a szenvedésem. Mert ha adok 5 banánt amiből mind a 5 romlott, akkor tuti az összes banán szar a világon...értem...
2014. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Rossz férfiakkal jöttél össze...a kapcsolatban érzelmesek voltak?


21F

2014. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen. Am nem magam miatt tettem fel a kérdést. Velem egy hónapja szakítottak így, már túlvagyok rajta. DE két másik barátnőmmel az elmúlt pár napban szószerint így. Pedig saját szememmel láttam a pasikon, hogy mennyire odavoltak a barátnőimért... ezért nem értem, miért tagadták le
2014. aug. 1. 08:15
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy még igy is kíméletes volt veled. lehet hogy a te hibád.
2014. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sok ember úgy gondolja, hogy ha a kapcsolata kudarcba fulladt az mindig a másik fél hibája és próbálja ezerrel áttolni a felelősséget a másikra....és úgy kilépni a kapcsolatból, hogy a másik húzza a rövidebbet. Finoman szólva szánalmas viselkedés.

Vannak olyan emberek akik minden kapcsolatot megszakítanak az Exeikkel, mert szerintük ez így helyes....ez olyan mintha megtagadnád a múltadat?!!! Összekeverik a szakítás és az elválás fogalmát és tudatosan próbálnak valami sértettséget belevinni az elválásba, mert úgy biztos könnyebb lesz.....hát nem!!!

Nagyon régen volt egy olyan barátnőm, Aki pont így állt hozzá a dolgokhoz. Már kinézte az utódom és váltani akart, erre provokált egy vitatkozást ahol majd jól összeveszünk és Ő kidob engem és jól beolvas Nekem....mondhatni ugródeszkának használ a folytatáshoz. Nagyon meglepődött amikor mosolyogva, kedvesen elbúcsúztam Tőle....nem hagytam, hogy elrontsa azt keveset amit egymásnak adtunk!!! :)

2014. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én a hibás? Teljes szabatságot engedtem neki, mindent megkapott (érzelmek, támogatás, szex - még az egyetemen is, ha ott jött rá), nem pattogtam neki semmiért, mert szerettem, és minden tőlem telhetőt megadtam neki. Erre az volt a válasza, hogy jódolgában megunta -.-
2014. aug. 1. 08:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratula. Nem kell hagyni magunkat.
2014. aug. 1. 08:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bunkókkal kezdtek,akkor miért csodálkoztok?De komolyan kérdezem.Akkor kezdjetek végre normális srácokkal,és akkor nem lesz ilyen probléma,ja hogy ők nem biztos,hogy annyira jóképűek,hát igen mindennek megvan az előnye és hátránya is.
2014. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!