Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek, akik a társkeresési hierarchia alján vannak, hogyan békülhetnek meg ezzel a tudattal?

Figyelt kérdés
Nyilván egy szerencsétlen adottságokkal megvert, nem túl vonzó embernek is ugyanúgy olyan párra lenne igénye, akihez vonzódik, mint egy szép/jóképű embernek, de valószínűleg csak magához hasonló, nem túl vonzó ellenkező neműeknél lesz esélye (akik szintén csak jobb híján adnak neki esélyt). Hogy lehet megbékélni a gondolattal, hogy az ember sosem lesz együtt olyannal, akiért igazán lángolna, és be kell érnie valakivel, aki csak "elmegy" a szemében, ha nem akar egyedül maradni?
2016. jan. 3. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
bele kell törődni ennyi ! a mai felszínes világban luxus cikk 1 barátnő
2016. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De hogy törődsz bele abba, hogy sosem leszel igazán boldog?
2016. jan. 3. 23:05
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nehezen. Tök rossz hogy rengeteg emberkének van párja. Köztük olyannak is aki rottyá alázza, veri a barátnőjét, megcsalja füvel fával. Nekem meg nem jön össze. Pedig én tuti szeretném és becsülném a párom; nem csak a szexre kell.
2016. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
úgy törődtem bele hogy már nem érdekel a dolog inkább más elfoglaltságot találtam nekem a kondizás sokat jelentett
2016. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy az embernek legyenek hobbijai, de intimitás nélkül az élet nem teljes.
2016. jan. 3. 23:13
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Úgy, hogy nincsen erre szabály, hogy ki tetszik meg. Hülyeség erre így gondolni szerintem, a szép és vonzó szubjektív dolog. Én voltam már oda-vissza egy olyan lányért is akire a legtöbb barátom azt mondta, hogy csúnya. És mondtam már csúnyának olyan lányt akit más szépnek tartott.


Másrészt meg egy embert a személyisége is tesz vonzóvá. Ilyenre is volt már példám, hogy valaki elsőre nem tetszett, de megisertem és utána sokkal sokkal szebbnek láttam. Jó dolog ez az agy :)

2016. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
megbékéltem vele
2016. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
most meg fogtok kövezni de ott vannak a prostik! igazad van minden embernek vannak szükségletei
2016. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

"társkeresési hierarchia"


Ma is tanultam valami újat.

2016. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Alonso sem azért van az utolsók közt a mai Forma-1-ben, mert annyira szar pilóta lenne... már, ha érted. Sokszor nem csak rajtunk múlnak a sikereink.
2016. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!