Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő már több éve aktív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő már több éve aktív egy társkeresőn az valószínűleg túlságosan válogat?

Figyelt kérdés
Vannak olyan nők, akik már több éve aktív társkeresők. Gondolom ennyi idő alatt már szinte az összes ottani fiúval felvette a kapcsolatot és egyik sem volt jó valami miatt. Ilyen nők mire várnak? Csodára? Vajon az ilyen nőkből lesznek a macskás nők?
2015. dec. 30. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem csodára várnak, hanem a tökéletesre.

Az is lehet, már annyira frusztráltak (durva szóval élve, bszatlanok), hogy a férfiak hagyják ott őket mert nem kérnek belőle.

Igazából bármit lehet, de én speciel lesz.rom. Mindenki annyi ideig keres párt amíg akar, ha 100 éves koráig válogat akkor addig.

2015. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

ez nem arról szól, ki meddig válogat, hanem mikor érez valamit.


elég lehangoló lenne a srácra nézve, aki mellett kikötnék, hogy feladtam, elfáradtam, ezért beérem vele. ti szívesen kerülnétek ilyen helyzetbe?

2015. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert te kérdező, lentebb adod az elvárásaidat és beéred egy gusztustalan, igénytelen tagadt emberrel, csak, hogy legyen társad?
2015. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a nők nem is akarnak párt onnan csak kíváncsiak hogy kinek jönnek be?
2015. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4,

biztos van ilyen is.


de gondolj bele: még ha valaki talál is magának ott valakit, akit szeretni tud és akar, a többi 3-100-akármennyi férfi számára, akikkel elindult a levelezés, még ugyanúgy csalódás lesz. és úgy tűnik majd, mintha nem érné meg.


sok a hal, kevés a szerelem:)


2

2015. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy aktívak? Lehet, csak elfelejtették törölni magukat.
2015. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem! Van olyan pasi, aki csak szexre hajt. Csak azért, hogy kihasználjon azért nem kell! Van aki kedves, de valami miatt nem fog meg. Nehéz társat találni, és beérni valakivel nem elég a boldogsághoz.
2015. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!