Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen pasi lekoptató módszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi lekoptató módszerekkel találkoztatok már?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 19:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

- Bocs, de nem csípem a gyilkosokat (húsevőket).

- Nem akarom tönkre tenni a barátságuknak, szóval hagyjuk ezt....

- Jó lenne, de az ikrek nem passzolnak a skorpiókhoz, bocs.

- Anyám megöl, ha hazaviszek egy nem hívőt.

- Nem akarok kibukottal kezdeni, még a végén lehúzol magadhoz (mondja az, aki szerint azért melegszik a kaja a mikróban, mert forog a tányér...)


Ezek a legjobbak, a többi az a szokásos "bocs van barátom" szöveget tolta.

2016. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem. Miért kéne magyarázkodni azért, ha valaki valakivel nem akar járni.
2016. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21%

Az nem fordul meg a fejekben, hogy esetleg tényleg van barátja annak, aki ezt mondja.


És a "leszbikus vagyok", azt se hiszitek el?

2016. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
50%
Ja igen, divatos lekoptatás a "leszbikus vagyok" szöveg is...
2016. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%
Az nem fordul meg a fejekben, hogy esetleg tényleg van barátja annak, aki ezt mondja. de akkor minek van fent társkeresőn? minek hirdeti magát?
2016. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, volt sok fajta elutasításban már részem. A hagyományos elutasításokat inkább le se írom, de itt van pár önbizalom romboló emlék:

"Bottal se nyúlnék hozzád!"

"Néztél már tükörbe?!"

"Nézz már magadra!"

"Ezt ugye te se gondoltad komolyan?!"

2016. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16%

#12

Nem kell magyarázni. Elég lenne annyi, hogy bocsi, nem vagy az esetem. Ennyi.

De nem, mert a drága hölgyeknek hazudni és/vagy bunkózni kell, mert az milyen jó parti és este lehet a barátnőcsikkel röhögni rajta.

2016. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%
17 igen! képzeljétek ma megaláztam 2 nyomit mit képzelt az magáról? tuti ez volt az esti téma a barcsinőkkel
2016. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
55%

Szinte mindent leírtak előttem. Hát nem túl kreatívak a nők, őszintén szólva. :D De nézzük csak, eddig én miket kaptam a képembe:


— Túlságosan jó vagy hozzám. (Többször elhívtam programokra, kipártoltam a "gonosz" családja ellen stb.)

— Megfojtasz a rajongásoddal. (Napi két SMS-sel tényleg egy megszállott fanatikus állat lehettem.)

— Előtted a jövő, nem szabad ilyen senkiházi nőnél leragadnod. (Azóta lediplomázott, három nyelven folyékonyan beszél, és az USA-t járja. Előttem meg a jövő, aha! :D)

— A távolság gátat szabna a mi kapcsolatunknak. (Ja, kb. 40 km! Később örömömre összejött egy 260 km-re lakó sráccal.)

— Maradjunk csak barátok, mindig számítani szeretnék rád. (NEM! :D)

— Én nem felelek meg neked. (Hm, így évek múltán visszagondolva rád? Még szép! :D)

— Irigyelni fogom a barátnődet. (Hát irigyeld is, retekszisz! :D)

— stb.


A trágár, durva, agresszív lekoptatásokat most nem volt kedvem felsorolgatni. És akkor higgyem el azt, hogy a nők nem hazugok, ááá... :DDD

2016. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom mit vagytok ugy kiakadva. Tanuljatok meg elviselni a nemet.


De valoszinuleg egy nemmel nem ernetek be, mert akkor jon a "de miert nem probaljuk meg" szoveg... -.-

2016. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!