Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen pasi lekoptató módszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasi lekoptató módszerekkel találkoztatok már?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 19:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%
Igaza van a #20-nak. Egy sima nem sokszor nem elég, mert jön a "miért nem?" és társai. Na ez az a pont, amikor mindenki vérmérséklete szerint vagy beszól finomabban/gorombábban vagy füllent.
2016. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ezekhez még csatolnám a:


- A húgod vagyok

Szöveget

2016. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#20

Aki előjön a miért nem kérdéssel, az megérdemli bármit is kap tőletek.

2016. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%

Utolsónak igaza van, ha a srác bolond, meg értetlen, esetleg bunkó is, akkor nyilván megérdemli, hogy kapja az ívet.

Ha viszont én összeszedem magam, odamegyek a nőhöz és normálisan beszélgetést kezdeményezek, akkor igenis elvárom, hogy ő is megtiszteljen egy normális "nem"-el - amit nyilván tiszteletben tartok, és már nem is zavarom tovább. Ha a századik vagyok, akkor is! Mert ha én képes vagyok a századik elutasítást is a helyén kezelni, és mindenkihez ugyanolyan kedvesen odamenni, akkor a másik féltől is elvárható, hogy normálisan utasítson vissza, nem?

2016. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Előző, igen tiszteletre méltó a hozzáállásod, sajnos ritka az ilyen.


A napokban jártam úgy, hogy meghívtak egy péntek esti programra (FB-én ment a beszélgetés), amire nem-et mondtam. Utána jött a "miért nem". Mondtam, hogy nincs kedvem. Nem hinném, hogy egy soha nem látott alaknak indokolni kéne vagy magyarázkodni. Faggatott tovább. Kiléptem.

Később vissza, és mindennek elhordott az üzeneteiben közben.

2016. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nyilván erre nem csodálom, hogy legszívesebben azt írnád vissza, hogy "Any*dért!" :)
2016. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha mar minden indokot kifogasnak es hazugsagnak iteltek, akkor mit jelehet nektek mondani, amit el is hisztek? Csak azt, hogy csunyak vagytok, es akkor szidhatjatok a noket? :D szerintem a felsoroltak nem mindig kifogasok pl. nekem egyetem/munka/haztartas/hobbijaim mellett nem sok idom van egy kapcsolatra.
2016. jan. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

fiatal lányok szülökre fogják...meg a tanulásra

mások a munkára

2016. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!