Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent egy nőnél hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy nőnél hogy egy férfi férfias, határozott?

Figyelt kérdés
Mitől férfias, határozott egy férfi?
2016. jan. 6. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Szamomra az a ferfias, mikor a ferfi erett, felelossegteljes, vannak celjai az eletben, oszinte, lehet vele beszelgetni, biztonsagban erzem magam vele, udvarias es NOKENT kezel engem, nem nez az anyjanak, nem varja el, hogy mindent elintezzek helyette, hanem egyenlo felek vagyunk a kapcsolatban.
2016. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy az első irta.

Hozzáteszem legyenek céljai és pl ne mindig az legyen amit én szeretnék,legyen saját akarata és véleménye.

N(24

2016. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

#3


Annak nem mindig lesz jó vége a számodra :D

2016. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Férfias,vagyis nem viselkedik gyerekesen. Vagyis minél inkább éretten gondolkodsz, beszélsz és cselekszel,annál férfiasabb leszel.


Amíg bunkó, flegma, faragatlan, önző és csak a saját szórakozásának él, külsőre lehet férfias, de a viselkedése gyerekes marad.

2016. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
1. Vagyok: Ezzel a ne mindig az legyen, amit en szeretnek dologgal azert vitatkoznek... Az onzoseg, kompromisszumkotesre keptelenseg nem ferfias tulajdonsagok.
2016. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

#4


Mégis sokaknak bejönnek a béemvés kopasz gyurmák meg a fehérgalléros kimért maffioso férfiak.

2016. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

#6


Szerintem arra gondoltok, hogy legyen vélemény, de az mindig pont az legyen amire ti is gondoltatok, csak találja ki mielőtt mondjátok...

2016. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Legyenek céljai, határozott elképzelései arról, hogy mit akar az élettől, és hogy mit szeretne elérni, legyen valami jövőképe. Tudjon dönteni és ne féljen döntéseket meghozni. Legyen saját, önálló, határozott véleménye.


Férfiasnak tartom, ha nőként kezel engem, ha udvarias és előzékeny, ha érett felfogású, normális értékrendje van és helyén tudja kezelni a problémákat. Ha a megoldást keresi a konfliktus helyett. Ha őszinte és megbízható. Ha meg lehet vele beszélni a dolgokat. Ha számíthatok rá és biztonságban érezhetem magam mellette. Ha mindig bízhatok benne, és ténylegesen támaszkodhatok rá az életben, mint társamra, hogy mindig ott lesz mellettem, és bátorít majd a céljaink elérésében.


Nekem valami ilyesmit jelent.

2016. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
7.: Igen, van, akinek bejon. Ugyanugy, ahogy van olyan férfi, akinek a szilikonozott,nagymellu, tusarku cipos nok.
2016. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
8.: Nem, arra, hogy meg lehessen vele normalisan beszelni, hogy ki mit akar es mindket fel kepes legyen a masik kedveert kompromisszumokat kotni, mert ugy igazsagos.
2016. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!