Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor ebben a kategóriában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ebben a kategóriában egyes nők "lúzernek" neveznek valakit, mert nem elég férfias, arra nem gondolnak, hogy amit ők tesznek, az meg nem nőies?

Figyelt kérdés

Most nem csak a "lúzer" szóról beszélek, hanem a hasonló megnyilvánulásokról. Amikor egy férfi panaszkodik, például, és a nők odaírják, hogy nem férfi, meg hogy az ilyen emberek semmit sem érnek, egyedül fognak meghalni stb.

Nos, lehet, hogy amit egyes férfiak művelnek itt, az nem férfias. De mikor a nők mocskolják őket, az meg nem nőies. Legalábbis én nem tartom annak, és sosem jönnék össze egy olyan nővel, aki szidja meg mocskolja a félénk férfiakat, akkor is, ha én nem vagyok az.



2015. júl. 17. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Tudod az a baj, hogy itt már azt a nőt is leszidják, aki nem szidja a félénk férfiakat, csak neki a határozottabbak tetszenek és esetleg olyat is választott.

Közben a férfiaknak is vannak alapvető elvárásaik a nőkkel szemben.

Bántani a másikat azért, mert félénkebb, szerintem is ronda dolog, de hadd válasszon már az ember a saját ízlése szerint párt!

2015. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Igazából arra lenne szükség, hogy összefogjunk, és ne adjuk alájuk a lovat. Nem kéne annak lennie, hogy egy nőre háromszáz férfi csorgatja a nyálát. Csak így értékelnének minket igazán. Gondold csak végig: Ha te is úgy nőnél fel, hogy állandóan mindenki rajong érted, tudnád értékelni?
2015. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Tudod az a baj, hogy itt már azt a nőt is leszidják, aki nem szidja a félénk férfiakat, csak neki a határozottabbak tetszenek és esetleg olyat is választott.

Közben a férfiaknak is vannak alapvető elvárásaik a nőkkel szemben.

Bántani a másikat azért, mert félénkebb, szerintem is ronda dolog, de hadd válasszon már az ember a saját ízlése szerint párt!

"


Ha határozott alatt nem egy rosszfiút vagy egy alfahímet értünk, csak egy egyszerű, határozott férfit, akkor semmi bajom sincs vele, megértem.

De vannak itt olyan nők is, akik nagyon "nőietlenül" támadják a csendes férfiakat. Nem azt írják, hogy "én nem jönnék össze vele", hanem azt, hogy "lúzer vagy", meg "egyedül fogsz meghalni", meg "nem is vagy férfi".

2015. júl. 17. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
ezek trollok ketya meg bodóval az élen itt élik a nyomorult kis életüket!
2015. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Mikor fogjátok fel, hogy nem a félénkség a baj, hanem hogy idejön hisztizni, hogy "jaj nem áll velem szóba senki, a köc$ög nőknek csak a bunkó nagymenők kellenek", és eszébe nem jut, hogy tennie is kéne azért, ha el akar valamit érni?

Ezért lúzerek, nem azért mert csendes, félénk. A hiszti meg a szidkozódás miatt.

2015. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Mikor fogjátok fel, hogy nem a félénkség a baj, hanem hogy idejön hisztizni, hogy "jaj nem áll velem szóba senki, a köc$ög nőknek csak a bunkó nagymenők kellenek", és eszébe nem jut, hogy tennie is kéne azért, ha el akar valamit érni?

Ezért lúzerek, nem azért mert csendes, félénk. A hiszti meg a szidkozódás miatt."


Mondjuk elfogadom a véleményed (nem értek vele egyet, de azért tegyük fel, hogy elfogadom), és a lúzerek, ami nem férfias.

De mások lelúzerezése az meg nem nőies. Férfi vagyok, úgyhogy tudom, mi az, amitől egy nő nőiesnek számít. Mások lelúzerezése nagyon nem ilyen dolog. Szerintem ami nőies lenne, az, hogy vagy nem veszi figyelembe az általa lúzernek titulált személyeket, vagy megpróbál segíteni, de nem agresszív módon. Ez nem azt jelenti, hogy össze kell jönnie vele.

2015. júl. 17. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Férfi vagyok. Én megértem a nőket és ezt nem tartom nőietlennek.


21/F

2015. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a közfelfogásuk szerint minden férfi nyomilúzer aki 1 ponton is eltér a média meg a szennylapok által sulykolt ideáltól. A legtöbben ablaküvegnek nézik őket, legjobb esetben friendzóne.
2015. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!