Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nők mit szerettek látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők mit szerettek látni egy férfi Facebook profilját? Mitől lesz férfias?

Figyelt kérdés

Elkezdtem azon gondolkodni, hogy a virágzó szociális háló korszakában az emberek már gyakran a neten ellenőriznek le valakit, illetve ismerkednek. Ebből kifolyólag sokan próbálják mindig a lehető legjobb arcunkat megmutatni mások felé, vizuálisan és tartalmilag is. Utánanéztem, hogy van-e erről leírás, hogy milyen egy ideális férfi profil és sajnos nem találtam erről semmit, de nagyon érdekel és ezért kérdeznélek titeket, lányokat, csajokat, nőket:

Ti mit szerettek látni egy férfi profilján? Mi az, ami férfias hatást kell, amitől vonzóbb lesz valaki? Milyen képeket akartok róla látni a fotóalbumokban, milyen általa megosztott tartalmat gondoltok érett, határozott kisugárzásnak, amitől jó véleményetek lesz róla? Mi az amiből sok kell, mi az amiből kevés? Izgalmas, ha el vannak rejtve dolgok róla vagy örültök, ha mindent meg tudtok nézni?


Milyen az ideális férfi profil?



2015. szept. 21. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

villantsd meg a bicepszed meg a mercit

ezek elég férfias dolgok, sok nő szereti

2015. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Milyen egy ideális férfi profil?:)

Szerintem:

- kevés ismerőse van, és nem kizárólag csinos csajokra korlátozódik

- szökőévben posztol valamit, jelezve, hogy van élete, nem a facebook előtt tölti az idejét

- nincsenek idióta pucérnős képek feltöltve/megosztva, mert lehet, hogy férfiak között ez menő, de számomra közönségesnek és kiéhezettnek tűnik, holott gondolom a célja pont az lenne, nőcsábásznak állítsa be az illetőt

- csak néhány képe van, lehetőleg társasággal, hobbi közben, jelezve, hogy van élete, és azzal tölti az idejét facebookozás helyett

- a képek alatt nem flörtölget mindenkivel, akinek van melle

- nyomokban sem lelhetők fel trágár szövegek a profilján, mert az buta suttyó színben tünteti fel az illetőt

- nincsenek idióta tükörben fotózkodós, pózolós képei

Ennyi jutott eszembe hirtelen.

2015. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nyugodtan gondold végig, érdekelnek a részletek. :)


Az ilyen 'pénzt meg mercit mutogassál, arra buknak a nők' típusú fröcsögést hanyagoljuk, mert én normális nőkkel szoktam ismerkedni és az ő véleményük is érdekel inkább jobban.

2015. szept. 21. 15:36
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Egy profil nem férfias/nőies hanem ízléses vagy ízléstelen.

- ne legyen 100 egyforma, rossz minőségű, wc-ben fotózott szelfije, bulizós, berúgós, hányós stb képe, inkább kevés jó minőségű - legyen önkritikája

- ne lájkolgasson két percenként meztelen nőket meg mindenféle idézeteket

- intelligens, releváns információkat tegyen ki/osszon meg, ne azt, hogy már megint milyen jól beb*sztak, de azért ne gondolja az se hogy ő találta fel a spanyoltviaszt és ne ott akarja megváltani a világot

- legyen normális helyesírása ha már posztol valamit

- legyen annyira önálló, hogy magától érzi mi az ami elfogadható és mi nem, ne kelljen ehhez is már útmutatót adni

Azért ne hidd, hogy majd ezzel fogsz magadnak barátnőd. Engem igazából hidegen hagy ki mennyi információt oszt meg magáról, nem fogok azon izgulni, hogy vajon mit rejtegethet... Ha van egy-két képe az jó, mert én pl nem mindig tudom megjegyezni az új ismerőseim nevét azonnal.

2015. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2. és 4. válasszal, de nem olvastam el minden sort, úgyhogy lehet hogy ismételek:

Pár kép, egész alakos és fej is, hogy a nő eldönthesse tetszik-e neki. valami hobbi , valami ami érdekli, esetleg jó is belőle, egyértelműen jelölve. Valami módon bizonyságot kell találni, hogy van jó humora. Ez a 3 a legfontosabb. Ha mondjuk kicsit hasonló a zenei ízlés, az jó pont lehet, bár semmi jelentősége. :)

2015. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Aki facebook profil alapján értékel, az eleve sekélyes és hülye. Egy futó rápillantásnál nem érdemel többet, mert teljesen nyilvánvaló, hogy a fb nem a személyiségről szól, hanem azt mutatja, ki milyen akar lenni.
2015. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem facebook profil alapján egyértelműen mérhető az illető intelligenciája és lazasága, életvidámsága. Én ezt nézem nők esetében.
2015. szept. 21. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

- ne posztolgasson (főleg ne olyat hogy 'minden juditnak boldog névnapot' / 'hú zoli de jó volt tegnap a film' --> tehát amit privátban kéne)

- ne nagyon lájkolgasson modelleket, pláne ne ossza meg, mert az undorító

- legyen kitöltve az adatlapja rendesen, vagy ne legyen semmi odaírva (de ilyen hogy munkahely: nincs, nem is lesz meg stb nagyon szánalmas)

- legyen fent egy pár kép, felőlem a profilkép lehet tükörben fotózott is, az mindegy, ha csak úgy tud rendes képet csinálni, de! ne legyen magamutogatós, félmeztelen képe


nekem most ezek jutottak eszembe

21L

2015. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs kifejezetten olyan dolog, amitől férfias lesz nekem egy férfi. Max. azt tudom leírni, mi tetszik, mi nem tetszik...


Ami nem tetszik:

-ha vkin látom, hogy a facebookon éli az egész életét (ezt ettem, itt voltam, minden 2. órában megoszt vmi közhelyes idézetet, a drámáit az üzenőfalán vezeti le, most épp szomorú vagyok, most vidám, p...ba vesztett a Fradi stb.)

-izommutogatós szelfik, főleg ilyen klotyós-piszkostükrös háttérrel

-idióta facebookos játékok

-ne lájkoljon be mindenféle random oldalt (azért sztem ki lehet szűrni

-ne az alábbiak szerepeljenek az érdeklődési körei között: bikinis-csöcsösmacás oldalak, Való Világ, Éjjel-Nappal Budapest, rasszista-homofób oldalak, Coelho, Agykontroll, diszkók, Berki Krisztián, mulatós zene stb.

-ezer partyfotó, amin pink vagy türkiz izompólóban feszít... és az sem árt, ha nem pénzzel pózolgat... ja, és ne minden kép arról szóljon, épp hogy részegedik le

-foglalkozás rovatban ne ilyen házalóügynök-gyanús értékesítő legyen pl.

-borzalmas helyesírás, borzalmas szleng

-túlzott mértékű focidrukkerség és politizálás (vannak olyan férfi ismerőseim, akik az elvileg barátjukat anyázzák nem épp szép szavakkal egy-egy meccs után, ha nem ugyanazért a csapatért drukkolnak... politikáról meg asszem nem is kell, hogy beszéljek

-hozzászól az összes napi hírhez meg az összes képhez, amit az általa lájkolt oldalak tesznek közzé, akkor is, ha nincs mondanivalója


Ami tetszik:

-normális profilkép (nem grimaszol rajta, és nem Batman, kocsi stb. van rajta... és lehetőleg ne érettségi tablós kép legyen)... az nem hátrány, ha nem ilyen sterilen beállított, és mosolyog rajta

-rendes helyesírás

-szimpatikus érdeklődési körök (színház, irodalom, utazás, túrázás)

-jól átgondolt megosztások és státuszok

-én dizájnmániás vagyok, szeretem, ha színben-stílusban passzol a borítókép és a profilkép

-legyen azért "mozgás" az oldalon, ne tűnjön ilyen spam, kamu oldalnak


Az nálam nem oszt, nem szoroz, hogy megad-e infókat magáról, vagy nem... túlzásba ne essen, tehát ne írja meg azt folyton, mekkorát szart meg ilyesmi, és ne legyen olyan meggondolatlan, hogy megadja a lakcímét, kb. ennyi. Max. ha fb-n próbálna ismerkedni, akkor lenne hátrány, hogy nem oszt meg dolgokat, mert olyankor azért jó lenne látni, hány éves pl.

2015. szept. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!