Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy egy 23 éves férfinak még sosem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Legalábbis semmilyen komoly dolog biztosan nem volt. Középiskolában évfolyamtársak voltunk, akkoriban sem volt senkije. 4 évig együtt jártunk egyetemre, biztosan nem járt senkivel. Barátai is megerősítik. Egyszer említett egy lányt, de az is kb. 3 hetes "kavarás" volt. Szerintetek még szűz? Néha nekem is jelezte, hogy többet érez irántam, igazából 3 évig ment a macska-egér játék köztünk, hol közelebb engedett magához, hol távolabb, végül sosem lett semmi komoly.

Egyébként nagyon helyes fiúról van szó, mielőtt írnátok, hogy csúnya, nem nem az. Az utcán megbámulják a lányok, kondizik, így izmos is. Egyáltalán nem is buta, okos, jó rálátása van mindenre, szóval rosszat nem is lehet rá mondani.

Mi lehet vele? Önbizalom hiányos? Vagy más?


2016. jan. 6. 22:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
43%
kicsi a fütyije
2016. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy meleg.
2016. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez akár rám is igaz lehetne. Én félénk vagyok, nem kezdeményezek.

23/F

2016. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam olyanra, hogy valami a szexuális életével lehet összefüggésben. Mintha félne valamitől. Nekem mindig azt mondta, hogy fél, hogy valami nem működne köztünk, és végleg elveszítene. Aztán sose mondta el, mi van valójában a dolgok mögött.


Közben privátban is kaptam olyat, hogy meleg, de ez szerintem teljességgel kizárt. Annyira ismerem őt. És van meleg haverom, voltam olyan társaságba, felismerem őket :)

2016. jan. 6. 22:52
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

azt hogy hány nője volt vagy egyáltalán volt e már párkapcsolata azt egy ember tudja :ő maga. sem te sem a barátai nem voltak bele minden nap 0-24 óráig.

például én sem sétálok látványosan kézenfogva egy lánnyal sem a főutcán és társaságba sem viszek csaj azért hogy egyfolytában smárolgassak ott vele (fitogtatva hogy"nézzétek biza van csajom").

egyik manus a kocsmában kitárgyalt engem a haverjaival mondván hogy én valszeg még meztelen nőt sem láttam életemben,annyira halvérű vagyok.hát maradjon meg ebben a tudatban, egyébként meg mindkét lánya megvolt....

2016. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tudod én szinte 4 éven keresztül minden nap vele voltam, együtt utaztunk, együtt jártunk mindenfele. A hétvégéit is tudtam merre tölti. A barátaival 0-24-ben együtt van, hidd el tudtak volna róla ha KOMOLY kapcsolata lett volna.

de értem amit mondasz, bizonyára van ilyen is, mint te.

2016. jan. 6. 22:59
 7/17 anonim ***** válasza:
# 5 Jó kemény vagy, hogy csinálod? :D
2016. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
komoly nekem sem volt még. most 24 vagyok. nálam az az oka, hogy eléggé komolyan veszem az elköteleződést, és nem volt még olyan, aki iránt el tudtam volna köteleződni. (vagyis volt, csak foglalt, azóta is) régebben volt alkalmi, de az meg kevés volt, így mostanában már alkalmiba sem megyek bele.
2016. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mit hogy csinálok? ja. valszeg ugyanúgy mint százezer másik pacák. csak én nem tartok fenn szárnysegédeket 8aki non-stop fényez) meg híradóstábot, amely terjesztené a közvéleménynek a magánéletem aktuális epizódjait. valszeg ha produkáltam volna magamat akkor több csajom lett volna mert ugye a lányok legtöbbször arra figyelnek fel aki valamivel felhívja magára a figyelmet(bármivel) aztán azt hazudják amit hallani akar a csaj.
2016. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem
2016. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!