Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy soha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy soha nem volt egyéjszakásom, nem vittem haza buliból egyetlen lányt sem az nagyon kiábrándító számotokra?

Figyelt kérdés
Őszintén írjátok légyszi!
2016. jan. 7. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem, sőt inkább szimpatikus.

20L

2016. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

az nem baj,hogy nem vittél haza buliból senkit.

ismerkedésnél az zavarna,hogy sosem volt egyéjszakásod. szerintem szingliként, fiatalon ez is hozzátartozik a tapasztalat szerzéshez, szórakozáshoz. örülök,ha egy férfinek volt már 1-2-3 ilyenben része.

L21

2016. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Privátüzikre hajtó kérdés! :D
2016. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Linó03 ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem kiábrándító.
2016. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

nem, eszembe se jut.


igazából nem beszéltem egyik partneremmel sem konkrétan erről.


nagyjából tudtam, milyen a hozzáállása, lehetett-e ilyen, de nem gondolok bele, pontosan mit csinált, míg nem velem volt. és nem is az én dolgom, míg nem azzal párhuzamosan csinálja, hogy a szerelmemként viselkedik.

2016. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem kiábránditó.

Nekem se volt ilyen.

19/L

2016. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
nem, egyáltalán nem kiábrándító
2016. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem, egyáltalán nem kiábrándító számomra sem.

Viszont elgondolkoznék azon, biztosan nem lesz-e később erre igényed, nem fogod-e úgy érezni, hogy valami kimaradt az életedből, ha esetleg komolyra fordul a kapcsolat és elköteleződésről van már szó.

2016. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
nem, egyáltalán nem kiábrándító, inkább szimpi.
2016. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha azért nem vittél haza lányokat, mert csúnyácska vagy, vagy túl félénk, tutyimutyi, akkor az gáz. De ha jóképű, intelligens, kedves, laza srác vagy, aki egyszerűen így döntött, h ő nem visz haza mindenféle csajokat buliból, az mindenképpen pozitív.


32N

2016. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!