Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy soha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy soha nem volt egyéjszakásom, nem vittem haza buliból egyetlen lányt sem az nagyon kiábrándító számotokra?

Figyelt kérdés
Őszintén írjátok légyszi!
2016. jan. 7. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
pasi vagyok, nálam értékelte a lány, mondjuk többet nem akar, de nem az volt, hogy leugatott, hogy "ja ezis egy kezdő"
2016. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Vőlegényem 28 éves volt, amikor összejöttünk, akkorra max. 2 nővel volt (azt nem tudom egyedül, hogy akivel elvesztette, az lett-e a későbbi barátnője, de nem kérdezősködtem... azért gyanítom, hogy igen, mert 22 évesen vesztette el, és aztán volt egy 5éves kapcsolata, és amikor megismerkedtünk az összejövésünk előtt egy évvel, akkor már nem volt meg a lány), és egyik sem egyéjszakás meg buliból részeg csajt hazavivős-megdugós volt. Nekem szimpatikus volt, hogy nem a legyet röptében is típus. Attól függetlenül nagyon férfiasnak tartom, és nagyon jól passzolunk az ágyban.
2016. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem pozitív, ha egy férfinak ennyi sikerélményt sem sikerült összehoznia.
2016. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!