Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egy ilyen ember egyedül van?

Figyelt kérdés

33éves férfi. Teljesen normális, van értékrendje, humora,és nem is néz ki rosszul.

Nem megy bele futó dolgokba, egy társat szeretne. De évek óta egyedül van.


Ti is ismertek ilyeneket?

Mikor lett barátnőjük?


2016. jan. 9. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Keresi az "egyetlent" akivel őneki jó lesz minden. Ismerős ez nekem :)
2016. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Én ismerek ilyet, teljesen jó fej, tök normális, hgumoros és nem is csúnya, de egyedi felfogása van, nem úgy látja a dolgokat mint a nagy többség. Ezért nem talál párt. Hozzáteszem a felfogásával semmi baj sincs, csak nem igazán tudja tolerálni ezt a "mai világot".
2016. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, azért van egyedül, mert annyit dolgozik, hogy nincs ideje nőkkel foglalkozni.
2016. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2


Maximálisan megértem a figurát.

2016. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ismerek ilyet, csak a kor nem passzol.
2016. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, nagyon illik rá a leírás. És szerintem ami miatt egyedül van, az az hogy nem is ismerkedik. Tehát otthon ülve nehéz barátnőt találni... de mikor neki mondom akkor közli hogy "amúgy sem kellenék senkinek", szóval ez ilyen, hogy elkönyvelte magát vesztesnek aki senkinek nem kell. Össze kéne szednie magát, eljárni, ismerkedni. Akkor találna barátnőt.
2016. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert a nőknek nem kell normális pasi...
2016. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyet, de az nem mostanában volt. Normálisnak normális volt, csak nagyon magának való, félénk, visszahúzódó. Így nem könnyű ismerkedni.
2016. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ ez. Lehet, hogy nem is akar senkit? Erre nem gondoltál?
2016. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akarni akarna, ahogy tudom.
2016. jan. 9. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!