Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta tetovált vagyok nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta tetovált vagyok nincs barátnőm, a szerelmi életem 0. Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
Azelőtt 15 éves koromtól kezdve, rövid megszakításokkal mindig volt kapcsolatom. Visszafogottan kezdtem, de mára eléggé feltűnő, és néhány testrészem jó százaléka tetovált. Ezek ellenére nagyon visszahúzódó, csendes és rendkívül érzelmes vagyok, utóbbi talán túlságosan is, és a jövőbeli társamat is ilyennek képzelem el. Lehet, hogy az ilyen lányok nem tudják elképzelni magukat egy feltűnő helyen tetovált férfival?

2016. jan. 9. 21:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor már tényleg nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Ja, meg a gyönyörű tucatidézetek is jók, főleg ha idegen nyelven van és van benne helyesírási hiba :D
2016. jan. 10. 16:18
 22/27 anonim ***** válasza:
óóó, ne is mondd. :D. múltkor láttam facebookon egy bejegyzést, hogy tetováláshoz kér ötleteket és akkor kommentben mutatták, hogy kinek milyen van. egyik lánynak az oldalán a felsőtest hosszúságában ment egy angol idézet, a mondat közepén meg kis betűvel ott volt, hogy i az I helyett és amikor szóltak neki, akkor még nevetett is rajta, hogy hát mit tud vele csinálni. én biztos kivertem volna a hisztit. :D
2016. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

az előző vagyok még, már nem tudom, melyik számot írjam. :D.

szerintem ne gondolkodj ezen. nincs rá magyarázat, de jön majd olyan, akivel minden klappol. :)

2016. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :)
2016. jan. 10. 18:03
 25/27 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Mit gondolhat egy egyszerű, átlagos, kissé csendes 17-22 éves lány, amikor közeledik felé egy feltűnő tetoválásokkal rendelkező férfi, ha mondjuk egyéb külsőségekben tetszik neki, és nem is bunkó módon áll a lányhoz?
2016. jan. 11. 12:15
 26/27 anonim ***** válasza:

Általánosságban kérdezed? Ha nem, akkor te tudod, mennyire nyitott az adott lány.

Rám illik a meghatározásod, és ha felém közeledne egy ilyen fiú, akkor óvatos lennék, de nem azért mert tetovalt, hanem azért, mert mindenkivel óvatos vagyok, aki közelít. Szerintem ahogy leirtad azt, hogy neked milyen tetoválásaid vannak, teljesen ízléses látványt nyújthatsz, nekem biztos tetszenél. Viszont ha az a lány olyan, aki butasagnak találja a tetoválást, akkor nem fog neki tetszeni.

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy a jellem még semmi. Lehetsz egy csendes lánynak szimpatikus es egy belevalónak ellenszenves.

2016. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem nagyon írtam róla konkrétumot :D Ízléses, hát nem tudom... nem ilyen szép színes dolgot kell elképzelni mindenesetre :D de nekem tetszik, és szerintem ez a lényeg
2016. jan. 11. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!