Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta tetovált vagyok nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta tetovált vagyok nincs barátnőm, a szerelmi életem 0. Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
Azelőtt 15 éves koromtól kezdve, rövid megszakításokkal mindig volt kapcsolatom. Visszafogottan kezdtem, de mára eléggé feltűnő, és néhány testrészem jó százaléka tetovált. Ezek ellenére nagyon visszahúzódó, csendes és rendkívül érzelmes vagyok, utóbbi talán túlságosan is, és a jövőbeli társamat is ilyennek képzelem el. Lehet, hogy az ilyen lányok nem tudják elképzelni magukat egy feltűnő helyen tetovált férfival?

2016. jan. 9. 21:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nekem sok nagyon tetovált ismerősöm van, és 2 tetováló művész is. Szóval nekem nem kizáró ok önmagában, ha a többi stimmel. Viszont egy dolog van, amit nem viselek el párkapcsolatban, ez pedig az arc és fej tetoválása.
2016. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nagyon nem jön be a tetoválás, de nem hinné, hogy emiatt lenne, mert szinte az összes kivarrt ismerősömnek van párja. Valami más lesz a háttérben. Mióta nincs párod? Valószínüleg csak átmeneti időszak.
2016. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

2-es vagyok még mindig.

Kézfej és ujjak? :D Szerintem ez teljesen a jó ízlés határán belül van, tehát ezzel semmiféle problémám nem lenne, akkor sem, ha amúgy nekem személy szerint nem jönne be a tetoválás. Ami már tudna zavarni, az az, ha pl. a nyakad jó része lenne tetovált, ha kézről van szó, akkor adott esetben még a teljes karos tetoválás is tud tetszeni.

2016. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

hát ez tényleg fura, megkérdezhetem, hogy mi az, amit te sem tolerálsz? :D.


és bár a 4-es válaszolónak szólt, amit írtál, de szerintem szimplán csak keresel egy okot vagy valamit, ami állhat a háttérben, ez pedig pont egy véletlen egybeesés, ezért 'kapóra' jön.

ha pedig már elkezdődött valami, akkor tudniuk kellett, hogy vannak tetoválásaid, így nem hiszem, hogy emiatt nem tudtak normális okot mondani. ez mostanában elég gyakori a fiataloknál. (én is az vagyok, nem egy sopánkodó idős, hogy 'jaj, ezek a mai fiatalok.. :D).

2016. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
36%

vér mágia


Amikor tetováltak a te és a tetováló egy programot hoztatok létre, ami folyamatosan benned dolgozik.


Akár mekkora hülyeségnek tartod amit írok, azért gondold át mikre gondoltál és miről beszéltetek vele.


PL megtalálod e a hozzád illő nőt?

2016. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#12 Négy éve.


#14 Ennyi sikertelenség után már az ember okokat keres, de lehet, hogy tényleg csak egy furcsa egybeesés. Exek, jelenlegi kapcsolat neve, önkényuralmi jelképek, meg a kereszteken is jót szoktam nevetni, ha olyan ember viseli :D


#15 Ez tök jó, érdekesnek hangzik :D De nem nagyon beszélgetünk egyébként, ő ordító zenében szeret dolgozni, és én is hozzászoktam már ehhez. Ilyen komolyabb témákat meg pláne nem érintünk.

2016. jan. 10. 07:57
 17/27 anonim ***** válasza:

de mikre gondoltál mikor tetováltak. gondolom volt időd elég. Biztos vagyok benne, hogy gondolkodtál milyen lesz azok után hogy tetovált leszel, vagy hogy eddig milyen voltál és miért is van erre szükséged.


nem lehet hogy bizonyos félelmeid ott vannak mélyen ezzel kapcsolatban és az motiválta a tetoválást...


tehát kicsit érhetőbben: szerintem elég sokak találkoztak már azzal hírrel, vagy "felfedezéssel", hogy az érzelmek különböző módon kristályosodnak ki és ezekről fényképeket készítettek. Félelem, harag, szeretet) és mindegyik más formát ad ki.


tehát valami ilyesmi alapokat kell elképzelni. Amikor tetováltak, akkor vér volt jelen és az akkor megjelenő információ maradandóan megmarad a tetoválással....

2016. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nekem például bejönnek a tetovalt férfiak. A kéz tetoválással sincs gond, ameddig nem f*ck you meg hasonlókat varrattál magadra.

De igen, sok embernek kizáró tényező a tetoválás, többnyire sztereotípia miatt.

2016. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

#17 Mindenre... de komolyan, az egész életemet volt időm átgondolni, többször is.


#18 Semmi kompromittáló nincs rám tetoválva, se trágár szó, se olyan szimbólum.

2016. jan. 10. 14:36
 20/27 anonim ***** válasza:

persze, hogy keresed az okokat, de szerintem rossz helyen keresgélsz. :)


a neveket meg az ehhez hasonlókat én sem értem. :D. de őszintén szólva én már a keresztes ékszerek után, mert az menő, a tetováláson már meg sem lepődöm.

2016. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!