Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar minden csaj barátzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden csaj barátzónába tenni miközben a tőlem alacsonyabb kategóriájú srácoknak mindnek van csaja?

Figyelt kérdés
Rendes kedves odafigyelő vagyok. Nem vagyok ronda (azért szép sem) és nem vagyok túl beszédes. Viszont ha körbenézek minden ismerősöm akit rondának vagy szellemileg gyengének gondolok annak van csaja de a velem egykategóriájú fiúknak viszont szintén nincs csaja. A csajoknak a defektesebb srácok jönnek be? Bármelyik csajjal akinél próbálkoztam mindig csak a szőnyeg alá akart söpörni.

2016. jan. 13. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Ezek szerint mégse annyira alacsony kategóriájúak ha nekik van neked meg nincs..."


így igaz !

2016. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Attól még hogy rendes vagyok nem vagyok papucs. És válasz arra hogy:"ha nekik van neked meg nincs akkor mégse alacsonyabb kategória"

Szóval a drogos csávó aki többször is volt börtönben verekedés miatt nincs foga és úgy néz ki a feje mint egy pizza az jobb nálam meg egy gyerek akihez ha valaki hozzászól elvörösödik mert annyira beszari az is jobb nálam. Kell még példa? Egy másik ismerős még iskolában jött össze a csajjal azzal összevesztek iskolában mert a srác le se sz@rta a csajt állandóan csak számítógépezett és iskolában mindenki szeme láttára felpofozta a csajt és még most is sok év után szerintem semmit se változott mégis mindig együtt vannak a srác pattanásos kövér. Ha ezek jobbak nálam akkor maradok egyedül örökké

2016. jan. 14. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!