Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magam mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magam mellé egy ideális párt?

Figyelt kérdés

Lassan minden remény szertefoszlik.. úgy érzem adok a megjelenésemre, eljárok edzeni és tanult intelligens megfelelő önértékeléssel vélekedek magamról. De bárkinél is kezdeményezek mindig csak visszautasítás a vége...

Igaz nekem is van egy ideál belső és külső alapján...

24 éves vagyok és kissé elkeseredtem h az utóbbi időben csak barátnak vagy lelki szemetesnek vagyok jó...

Nem mondom h egy adonisz vagyok, de aki kíváncsi privátban szívesen küldök képet...

Általában én kezdeményezek nem is várom el h a lány tegye meg az első lépést...



2016. jan. 15. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit hivsz lelki szemetesnek?
2016. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Talán rossz helyen keresgélsz. Próbálj kicsit nyitottabb lenni mások felé is, mármint más típusú lányok felé. Ne add fel, hidd el a legváratlanabb pillanatban fog jönni az a valaki... :)
2016. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akihez a nő ismerősei csak azért fordulnak h elmondják szerelmi életük búját bánatát és h éppen az aktuális pasijuk h baszta át őket vagy hasonló dolgok, majd tanácsot kérnek h mit tegyenek, vagy csak annyit akarnak h meghallgassam őket...
2016. jan. 15. 21:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyebkent abbol ahogy a kerdest megfogalmaztad ugy tunik hogy nem sokat foglalkozol a lannyal, azon kivul hogy megfelel-e neked. (de persze lehet hogy csak a kerdes megfogalmazasa ilyen)
2016. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Légy pozitív! ;)

Sugározd a jót, érdeklődj, menni fog, hajrá :)

2016. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
A gond, hogy túlságosan becsicskulsz a nőknek. Fontos, hogy legyél tökös, határozott. Az van, amit te mondasz, a nő meg vagy elfogadja vagy mehet a fenébe. Ha ezt megérzik rajtad, nem fognak lelki szemetesnek használni.
2016. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ha egy novellát írnék a kutya sem olvasná el... így csak tőszavak...

Elhiheted h eléggé odaadó és figyelmes vagyok vele, csak minden energia amit ebbe beleölök h felkeltsem az érdeklődését ott végződik h inkább legyünk barátok...

2016. jan. 15. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:

A nők azt az embert veszik férfiszámba aki lesz**ärja őket, aki lelkizik velük meg bájolog meg túl kedves meg mindig ráér, meg mindig keresi őket az csak egy lelkitárs.


Te túl kedves vagy mindegyikkel és túl figyelmes, és túlzottan nyalsz is nekik, légy férfias, ne légy elérhető, legyenek rossz napjaid neked is, ne érj rá mindig, tanulj meg nem-et mondani, és mond h lesz**arom.-

2016. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet!:)
2016. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Küldj képet :)
2016. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!