Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet bennem a hiba ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet bennem a hiba ami miatt miden lány leráz?

Figyelt kérdés

Nem mondom hogy én sose utasítottam el lányt mert azért nem mindegy hogy kivel jönnék össze de nincsenek nagy igényeim.

Engem kb 10-15 lány utasított már el, de ezek csak azok a lányok akivel tényleg eltudtam volna képzelni egy kapcsolatot.

25F

Senki se mondta meg őszintén hogy mi a baj velem.

Lehet hogy gáz a viselkedésem? vagy csúnya vagyok? (bár volt akivel a csókig eljutottam)

Egy valaki azt mondta hogy nem vagyok az esete, van aki csak sumákolt mert valahogy sose ért rá, van aki a volt barátjára fogta hogy őt szereti még, van aki azt mondta kicsit nagyképűen hogy hozzám nem ilyen lány való, van aki azt mondta hogy nem neki való egy kapcsolat, van aki találkozott közben egy régi ismerősével aki iránt érez valamit, volt aki szerint túl idős vagyok hozzá, valakinél nem volt meg a szikra az elmondása szerint, volt aki szimplán eltűnt és nem értem el többé, a legviccesebb az volt aki azt mondta hogy majd 5 év múlva :D


2016. jan. 15. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!
2016. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy, vagy alacsony, vagy mindkettő.
2016. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!