Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha egy lánynak kicsi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánynak kicsi a melle, akkor kevesebb nálatok az esélye?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, normál testalkattal (nem vagyok sem vékony, sem kövér), de sajnos nagyon kicsi mellekkel.

Nagyon zavar, kaptam már beszólást is miattuk.



2016. jan. 19. 21:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
31%
0 inkább ha kicsi a mell az nem nőies
2016. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
59%

Ne foglalkozz a bunkókkal, aki mellméret alapján kategorizál, az egy gyökér.

Ha annyira elégedetlen vagy,és van elég pénzed, akkor mellplasztika.

Bár,ha engem kérdezel,inkább legyen kisebb,de természetesebb.

2016. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
34%

#12


Persze azok a nők meg akik farokméret, szemszín, gazdasági helyzet vagy magasság alapján az "teljesen rendben van"...

2016. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nem mellméret alapján választok párt. Egyáltalán nem szempont.
2016. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
28%

most aki azt írja hogy igen az aljas???

mindjár felteszek egy kérdést hogy: Lányok, ha nem úgy nézek ki mint Chris Hemsworth, hanem csak úgy ahogy akkor kevesebb esélyem van nálatok?.... és az igenlőket le lehet majd pontozni

2016. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%
Én személy szerint jobban kedvelem a nagy, telt kebleket. :) Szerencsére a mostani barátnőmnél erre nem is lehet panaszom. :D De a férfiak sem egyformák, egyrészt általában azért nem a mellméret szokott az elsődleges szempont lenni párválasztásnál, másrészt magad is láthattad, ide is írtak már olyanok, akik a kisebb cicire buknak. Úgyhogy fel a fejjel! ;)
2016. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Az zavarna, ha emiatt komplexusaid lennének Kincsem. :D
2016. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#13 hol láttál,hogy ilyet mondtam volna?

Látom unatkozol,nemde? :D

2016. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

a "17" a pont.....

A mai világban szinte senki sem elégedett magával, mert lát egy szebbet, jobbat, nagyobbat és azt hiszi az a normális...pedig nem...nincs olyan kép vagy video ami ne lenne feljavítva vagy alakítva.

Nem szabad olyan testi adottságon rágódni amin nem tudsz vagy nem áll módodban változtatni, mert elbizonytalanít és boldogtalanná tesz egy életre.

Az egyik haverom volt felesége folyamatosan a melle méretével volt elfoglalva és addig hajtogatta a mondókáját, míg a haver közölte vele, hogy kifizeti a műtétet de utána egy szót sem akar hallani többet erről a témáról. A műtét után 3-4 hónapon keresztül nem tudtak normálisan aludni, mert a lány kizárólag hason fekve tudott aludni ami a műtét után ügyebár tiltva van.....ingerültek voltak, szépen lassan kikezdte a kapcsolatukat. A haver azt hitte, hogy a műtét után kicsivel több figyelmet kap és túllendülnek a problémán ehelyett más sem csináltak mint új melltartókat keresgéltek a világban.

Végezetül csak annyit, hogyha tényleg zavar a probléma és megengedheted magadnak a műtétet akkor addig csináltasd meg míg nem vagy kapcsolatban, mert nem egy kis műtétről van szó. Előre közlöm, hogy nem lesz sétagalopp!!!

37F

2016. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Előny
2016. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!