Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha egy lánynak kicsi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánynak kicsi a melle, akkor kevesebb nálatok az esélye?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, normál testalkattal (nem vagyok sem vékony, sem kövér), de sajnos nagyon kicsi mellekkel.

Nagyon zavar, kaptam már beszólást is miattuk.



2016. jan. 19. 21:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#18


Nem, de ha ilyen kérdés van ott tombol alatta vagy 500 ember egyetértő morajlással. Aki meg felszólal ellene, azt leverik.

2016. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
67%
Nálam kevesebb az esélye, igen, mivel szeretem, ha van mit fogni egy lányon és ebbe beletartoznak a nagy, dús, telt mellek is. De azért nyilván nem csak a külsőt nézem, ha belül egy kedves, jólelkű, értelmes lány vagy, akkor pont nem fog érdekelni, mekkora a cicid. Azért ez még nem kizáró ok.
2016. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem hogy kevesebb esélye van egy kismellű lánynak, hanem leginkább semmi. De még egy közepesnek se sok. Nekem, személy szerint a külsőt illetően az egyik legfontosabb, hogy egy lánynak nagy természetes mellei legyenek. Lehet bármennyire jófej, meg kedves, meg okos, meg vicces, de ha külsőleg nem tetszik (ahhoz pedig elengedhetetlenek a nagy mellek), akkor max barátok...
2016. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
69%
Ó, én imádom a nagy melleket, isteni érzés megdögönyözni egy nagy, puha, telt cicit, főleg közéjük fúrni az arcomat! :)
2016. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%

Nálam nagyobb a kissmellű lányok esélye!


25F

2016. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%

Ha már bunkó az aki mell méret alapján választ(nem pedig ízlés kérdése),akkor visszadobnám a pöttyöst.

Lányok,ha egy pasinak kicsi a farka akkor kevesebb az esélye?

Persze most jönnek a nekem nem számít válaszok :)

2016. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem meg egyáltalán nem bunkó az, akinek sokat számít a mellek méret!

Ízlés kérdése. De tisztességesebb az elején megmondani, hogy sajnos ez nem az én műfajom, mint egy darabig eljópofizni, hogy "áááá, a mell az nem is fontos..."

De igenis, nagyon fontos, mert az a szexualitás része, és jó szex nélkül jó kapcsolat sem sok létezik...

Az ember nem csak belsőre választ magának párt, hanem külsőre is. Nekem nem kivánatosak azok a lányok, akiknek kicsi a mellük. És mivel ezt tudom, így nem is kezdek ki velük. Ezért nem kell megsértődni, mert ezt én soha sem sértésből kerülöm el, csak nem akarok szemét lenni.

2016. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%

27-es!

Én is így gondolom ahogy Te.

Csak már nem az első reakció volt erre vagy hasonló kérdésre a bunkózás.

Ez abszolút ízlés kérdése.Semmi köze az emberi jellemnek hozzá.Max.ha valaki bunkón viselkedik.Az más.

Engem is a természetes,nagy mellű nők vonzanak.

Természetesen minden más külső-belső tulajdonság is számít.

Másnak pedig a kis mellű,kislányos alkat jön be.Vagy nem érdekli a mell nagysága,mert popó párti.Ennyi!

26-os

2016. jan. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Scav ***** válasza:
Nálam a kisebb mellűek vannak előnyben. De az arc még fontosabb, hogy szép legyen.
2016. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

26,


a kettő általában nem egyszerre derül ki. első látásra felmérheted, hogy megfelel-e a mellméret. de mire rájössz, hogy milyen kicsi az a farok, talán meg is szereted a férfit, és toleránsabb leszel. bár az itteni szomorú kiírások alapján túllövitek, hogy mekkora az átlagos. én úgy tudom, hogy 12-15 centi nálunk.


mekkora az átlagos mellméret? B?

2016. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!