Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért gondoljátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért gondoljátok hogy a nem egy lánynál igent jelent?

Figyelt kérdés

Sokszor ha elutasítok egy srácot, egy időre békén hagy (jó esetben), utána meg minden további nélkül újra elkezd írogatni nekem. És ezek után ő hord el mindenfélének, ha nem válaszolok megint neki. Volt aki már szinte a zaklatás kategóriába is átment. Minden nap többször írt, mikor nem válaszoltam neki, elhordott mindennek, majd bocsánatért könyörgött, és végül elkezdett fenyegetőzni. Na ekkor tiltottam le. De nem ez volt az egyetlen ilyen eset, csak ez volt a legsúlyosabb. Szinte bárkinek írok egy elutasító levelet, az elkezd a leveleivel bombázni.

Mi értelme ennek, fiúk? Valaki tényleg úgy gondolja, hogy egy nyílt elutasítás után még lehet valami a dologból?


2016. jan. 21. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy egyesek miért engedi meg magának hogy egy lánynál bármit szabad? :/
2016. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kisboltos ***** válasza:
Van aki nem bírja feldolgozni a nemet. Ezért tovább próbálkozik. Általában a nem túl erős jellmű fiúknál jellemző ez.
2016. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én nem gondolom. Az ilyen emberek általában buták, mint a fsz. Én meg szoktam érteni és egy-két szó kíséretében tovább is lépek. Nem érdemes leragadni a dolgoknál, mert azzal egy centit nem vagyok előrébb.
2016. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne kétszer mondanod, és többé nem látnál. Persze vannak olyanok, akik azt hiszik, hogy csupán húzod az agyukat, kéreted magad. Értetlenek és éretlenek. Majd egyszer felnőnek.
2016. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim a következők:

Nem = Nem

Talán = Nem

Igen = Nem

2016. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!