Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ijednek meg a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijednek meg a lányok attól, hogy hosszú hajú vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs semmi gondom az ismerkedéssel. Viszont mostanában egyetem mellett egyre többet dolgozom, és így a szabadidőm is egyre kevesebb. Ezért próbáltam ki a netes ismerkedést


Már többször is megesett, hogy jól elbeszélgettünk, aztán miután leírom hogy "magas, hosszú sötétbarna hajú" vagyok, nem jön többet válasz :D


Nem nézek ki rosszul. Akik látták a képeimet, vagy személyen találkoztunk, ők mind azt mondták hogy jól nézek ki. De egyszerűen nem tudom ezt mire vélni



2016. jan. 22. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem megijednek, csak sokaknak nem jön be a hosszú haj egy férfin.
2016. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ijednék meg, mert mitől. Viszont nem szeretném ha a barátomnak hosszú haja lenne.. Ne már.
2016. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelen, férfiatlan a hosszú haj. Zsíros, gusztustalan.
2016. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
hosszú haj = nőiesség
2016. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül nőies, nekem is tetszett már hosszú hajú férfi (igaz, zenész és nem ismerem személyesen).
2016. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lányok sem egyformák, mint ahogy a fiúk sem, mindenkinek más az ízlése. Te most belefutottál néhány olyan lányba, akiknek nem jön be, ha egy fiúnak hosszú haja van; de tapasztalhattad azt is, hogy másoknak meg igen. Mostanság nem "divat" a hosszú haj, a többség talán ezért furcsállja. Vagy mert nekik a hosszú hajú pasi = rocker, pedig ez közel sem biztos. Nálunk vannak a családban is hosszú hajú fiúk, ill. egy kollégám is az. Szóval nem kell kétségbe esned. :)


Nekem amúgy tetszik, ha egy srácnak hosszú a haja, persze csak ha ápolt. (A raszta nem tetszik.)

A páromnak is hosszú a haja, majdnem minden nap mossa, én meg imádom. :)

Nem is szeretném, ha levágatná, ez sokkal jobban áll neki. :)

2016. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De milyen hosszú? Derékig érő?

Én meg a tüsi hajat nem szeretem annyira a fiúkon.Inkább a félhosszú, vagy a majdnem vállig érő.De csak ha sima.

2016. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a hosszú hajú pasikat!! Ők a legtutibbak. Szerintem próbálkozz más kaliberű lányoknál... ;)
2016. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondanám, hogy megijednek, hanem inkább csak nem jön be nekik. Sokan a hosszú hajat máris összefüggésbe hozzák azzal, hogy akkor biztosan nőies a férfi. Pedig a hosszú hajú férfiak is lehetnek nagyon vonzóak, vagy akár vonzóbbak. Kinek mi a zsánere.

Én speciel imádom, de sok nő körülöttem csak kikerekedett szemmel néz, hogy mi tetszik nekem azon.


Esetleg, ha gondolod kezdj ezzel az információval, így hamar kiderül ki az, aki akarja veled folytatni az ismerkedést. :D

2016. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#3: Attól még hogy férfi vagyok, még ápolom a hajamat


#7: A hátam közepéig ér már, de szerintem vissza fogom vágatni vállig érőre

2016. jan. 22. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!