Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ijednek meg a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijednek meg a lányok attól, hogy hosszú hajú vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs semmi gondom az ismerkedéssel. Viszont mostanában egyetem mellett egyre többet dolgozom, és így a szabadidőm is egyre kevesebb. Ezért próbáltam ki a netes ismerkedést


Már többször is megesett, hogy jól elbeszélgettünk, aztán miután leírom hogy "magas, hosszú sötétbarna hajú" vagyok, nem jön többet válasz :D


Nem nézek ki rosszul. Akik látták a képeimet, vagy személyen találkoztunk, ők mind azt mondták hogy jól nézek ki. De egyszerűen nem tudom ezt mire vélni



2016. jan. 22. 17:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit. Az előző barátnőmnek nagyon tetszett amikor vállig ért, amikor hátközépig akkor sem volt rá rossz szava.

És mostanában egyre több hosszú hajó férfit látok idősebbek és fiatalabbak között is. Például középsuliban mindig volt legalább 2-3 lófarokba fogható hosszúságú hajú srác.

2016. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Imádom a hosszu haju sracokat.18/L
2016. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!