Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Évekig küszködtem a nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig küszködtem a nőkkel, akartam kapcsolatot, mindent megtettem érte, de még randevúra sem jöttek el velem, mert 165cm vagyok. Tényleg csak ez számít a nőknek? (hozzám illőkkel próbálkoztam természetesen)

Figyelt kérdés
Lekicsinylően,sajnálkozva utasítottak vissza."Mit nekem ilyen kis pasi,de hisz ez nem is férfi ilyen magassággal!" Ezt gondolták vagy volt,aki ki is mondta!

2016. jan. 22. 22:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Én sem szívesen jöttem volna össze 165 cm-es vagy az alatti pasival. 172 centi vagyok, és nagyon gyakran hordok magassarkút, amiben már 180 is vagyok.

Szerencsére a barátom 188 centi magas.

(Amúgy elég lett volna nekem annyi, ha velem kb. egymagas a választottam, nem volt ilyen kikötésem, hogy 180-nál kezdődik a férfi.)

2016. jan. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne add fel, nekem is 160 centi volt a baratom, meg ismerek par alacsonyabb embert a kornyezetemben, nekik szinten van kapcsolatuk.
2016. jan. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11-s. Nem szóltál volna, bölcs maradtál volna! Ki mondta te emberi populáció koronája,hogy 170cm magas nőknél próbálkoztam és 165cm-s magasságommal tőlem magasabb lányoknak tenném a szépet? Ha így lenne,teljesen igazat adnék a nőknek,hogy tőlük alacsonyabbal ne kezdjenek! 158-160cm-s lányokhoz közeledtem.
2016. jan. 23. 10:20
 14/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit jelent neked az, hogy "hozzád illő"?
2016. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
a nők undorodnak az alacsony férfiaktól akárki akármit mond hogy jaj ismerek olyan 160 cm férfit akinek meg volt a fél város kamu dumák itt
2016. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%

Triste Corazon!

:D Olyan buta vagy, mint egy marék tehéntrágya.

Én meg valószínűleg, biztos csak magam mellé képzeltem a barátnőimet igaz? :D

Attól hogy te esetleg melléfogtál és nem jött össze neked senki, attól még nem ez a helyzet.

Te csak így látod, mert nem sikerült neked. Szűk látókörű vagy és pesszimista.

2016. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Triste Corazon!

Szégyelld magad, amiért privátban azt írtad hogy :

"anyádat b.@sszd szájba te hazug ge.c.i"


Ha ezt élőben adnád elő, pépesre verném az agyadat a helyszínen. Tisztelj másokat, mielőtt ki nem tapossák a beledet.

Ezért nem lesz senkid, mert negatívan állsz a dolgokhoz. Majd a saját nyomorodban fogsz megfulladni, vagy más keze által.

2016. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%
Majd sikerul:)Alacsony lanyoknal probalkozz:)Attol hogg alacsony vagy valamennyire onbizalommal tudod kompenzalni,latok olyan parokat hogy kb 165 magas csajnak ugyanakkor a baratja:)
2016. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Veled egymagas nőkkel próbálkozz. Az alacsonyabb lányoknak is megvannak a maguk problémáik a magasságukkal, és ezt magasabb férfiakkal kompenzálják (170-től fölfelé), a középmagas nőknek ez kevésbé gond. Természetesen van kivétel.
2016. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De te honnan tudod, hogy a magasságod miatt sajnáltak le? Gondolatolvasó vagy?


Ami azt illeti, és sokkal magasabb pasit se karok, nekem az tetszik, ha valaki hozzám hasonló magasságú, plusz-mínusz néhány centi. Ha egy pasi nagyon magas, nos ez biztos sokaknak bejön tényleg, de én olyankor utálok beszélgetéskor ránézni, kicsavarosik a nyakam. 173 cm vagyok.

2016. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!