Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kondizás, vízilabdázás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondizás, vízilabdázás, focizás, vagy bármely sportolás nélkül is lehet, nőiesen vékony (nem anorexiás), hosszú hajú barátnőm?

Figyelt kérdés

Remélem mindenkinek feltűnt a kérdés olvasásakor, hogy nem írtam fittness-es alakról, nagy mellekről, szoliról, műkörömről, feltűnő ruhákról, platina szőke hajról.


Nem, nem vagyok elhízva, és ronda sem vagyok. Mielőtt valaki ebből indulna ki.


2016. jan. 23. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Persze, lehet, ha az egyéniségetek összepasszol.


De a helyedben egy kicsit elgondolkodnék: neked elvárásaid vannak a lány külsejével kapcsolatban, de te nem szeretnél tenni érte - szerintem ezt egy idő után egy lány megérzi.


Olyan sportokat soroltál fel, amik többnyire menő látványsportágak. Nem lehet, hogy csak azért nem szeretsz sportolni, mert bárhová mentél, nagyszájú srácok vettek körül? Csomó olyan hely van a sportolásra, ahol rendes emberek vannak, nem csak ügyeskedők, menőzők. Én tennék egy próbát ;).

2016. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de csak ha jóképű és magas vagy.
2016. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek. Viszont bármilyen szakanyagban olvasható, hogy állandó diétázással sajnos az embernek alig van fizikai és szellemi ereje. Ha össze vagytok költözve, akkor ki is találhattok egy étrendet + könnyű, egészséges de finom ételeket és együtt főzve csak olyanokat esztek.
2016. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet, csak legyél gazdag.


Lásd Vajna papának is dögös, fiatal kis asszonykája van.

2016. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vékony testalkatú vagyok, és 186 cm. Nem vagyok jóképű.


Ilyen adottságokkal is lehetséges?

2016. jan. 23. 19:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, és miért nem?
2016. jan. 23. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2016. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt a baj vékony vagy,itt bukik a sztori,a jó nôk férfit akarnak,akinek jó teste van.

Hidd el eddig az összes csaj a testemtôl kész volt,míg màsok randizgattak velük én àgyba vittem ôket.

Kezdj el edzeni sürgôsen.Vagy érd be gyengébb külsejû elhízott vagy otthonkàs lànyokkal.

2016. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!