Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gyermeküket egyedül nevelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermeküket egyedül nevelő nők egy része mire fel panaszkodik?

Figyelt kérdés

Náluk azt tapasztaltam, hogy miközben rendkívül válogatósak párkeresésben, mégis panaszkodnak, hogy "ők szegények" egyedül "kénytelenek" nevelni jó ideje már a gyermeküket, és "de nehezen" találnak párt maguknak...


Sok ilyen nőtől azt halllom, hogy szerintük ők "nem kellenek senkinek, mert már van gyerekük"... Hát ez egy nagy marhaság. Ponthogy ezen nők, akik ilyen helyzetben vannak és panaszkodnak, ponthogy ők a válogasak.


Pedig a többségük még gyerektartást is kap!! Tehát nem kellene játszania annyira annak a szempontjuknak, hogy a leendő új párjuk hogyan áll anyagilag.


Nem panaszból mondom, hanem a kérdésem szempontjából, h a nők túlnyomrú részét meg NEM a lelki, sem intellektuális értékek érdeklik jobban (bár egyeseket szerencsére az is), hanem elsősorban a férfiak anyagi helyzete, messzemenően, és ebbe beleértem a gyermektelen nőket is.


Tehát mit akarnak a gyereküket egyedül nevelő nők mégis? Egy kis része korrektül, következetesen jár el, gondolom, de én a többségükről beszélek. Szóval mire fel panaszkodnak, h "jaj nem találok új párt magamnak régóta", ha egyszer gyerektartást is kapnak (legalábbis többségük), tehát nem kéne egetverő szempontnak lenni a leendő új pár anyagi helyzete, valamint a férfiak lelki értéke és intellektusa nem igazán szempont a nők többsége számára, a gyermeküket egyedül nevelők többségének sem.


Hát akkor miért panaszkodnak, hogy nincs új párjuk régóta...?? Ők maguk löknek el maguktól minden remek, leendő férfit! (Persze a rosszindulatú, hanyag stb férfit is ellökik, na de ez a megoldás vajon, hogy ellükni mindenkit saját maguktól, anyerő, remek férit is, csak mert így a károsat is sikerül ezáltal távol tartaniuk önmaguktól??)


-


Az átlagos kinézetű új férfi pár nem kell nekik... a tinilánynak se kell, nekem minek kéne, nem igaz??


... a jóindulatú, mély érzésű, segítőkész férfi szintén nem kell nekik (mert "unalmas", blabla, stb, de ha bántja a nőt egy férfi, felhúzzák az orrukat persze a nők, mert nekik az se jó, ami utóbit bár megértem, de akkor a jószándékú miért egyenlő nekik az unalmassal eleve??),


az értelmes férfi sem kell nekik (mert nem értik meg őket?),


az se kell nekik, aki értelmes és mély érzelmű, jóindualtú férfi egyszemélyben.


De ha gyermekszerető az se jó nekik, mert "az ezer százalék, hogy pedofil"... (Ami persze egy szokásos női paranoia a nők egy részénél, mert bár léteznek pedók, de csupán kis hányada a férfiaknak pedó, és kis hányada csupán gyermekmolesztáló, vagy a kettő egyszerre. A férfiak túlnyomó része egyik se e kettő közül.)


Akkor ki kell nekik?? A pénzes pasi, mint a gyermektelen nők többségének?? Amikor kétségbe van sokuk esve,hogy "jaj mi lesz velünk, meg a gyereknek is kell apa, meg nekem is pár, meg de nehéz egyedül nevelni fizikailag, lelkileg egy gyermeket, pláne 2-3 gyereket"... (Mondom, tarsuk szem előtt, h többsége ezen nőknek kap gyerektartást az exüktől!!)


Akkor még nekiállnak válogatni...??? És csodálkoznak, meg panaszkodnak, h évekig nem lelnek új párra???


Magyarázza már el nekem ezt valaki ennek okát, megkérem...


És nem a kivételekre gondolok, mondom mégegyszer. Tehát kérdésemben nem jutnék előbre, ha azt akarná fejtegetni egy nő itt, hogy "hát én nem tudom, a legtöbb nő miért ilyen, én nem ilyen nő vagyok". Tehát hagyjuk most a kivételek esetét. Persze ők is írhatnak, de ne a saját kivételes, nem anyagias stb mivoltukról, mert azáltal nem jutok előbbre a kérdésem kapcsán. Hanem a nők többsége kapcsán kérnék meglátást, h mi az oka a fent vázolt önellentmondásuknak.



2016. jan. 24. 15:50
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Nem írom le még egyszer:

bárki alaptalan lejáratása ütközik az oldal szabályzatával.


Teljesen alap nélkül, mondom ismét: alap NÉLKÜL,

lekezelő szándékkal tippelgetnek itt páran, egy ideje, h ki vagyok, mit csináltam.


Sőt, MÁSFELŐL direkt a fordítottját írtátok le, utóbbi megszólalók, mint amiket megfogalmaztam már magamról a kommentjeimben.


Példának okáért BélaPista azt írja:

"sorbarendeztem az iratokat".


Erre reagálja rá a hozzátok hasonló troll:

"Szánalmas és mekkora barom, marha ez a BélaPista,

hogy NEM rendezgeti az iratokat...

Hát ez minden, csak nem olyan szakmájú, amit írt önmagáról BélaPista, így ebben is meghazuttolom BélaPistát".


Nos, vagy elolvassa az ember, amit kritizál, vagy nem kritizál.

Alaptalanul lekezelőnek lenni meg szabályellenes. A ti döntésetek, betartjátok-e a fórum, szabályait, valamint az emberiességet.


A ti színvonalatok egyúttal, önmagatokat égetitek le ezáltal, utóbbi beíró trollok. Sajnálom, és szurkolok, hogy ráébredjetek a korrekt hozzáállás mikéntjére, annak értelmére, és arra, hogy a felszín alá nézzetek végre.


Még egyszer, sokadszorra: köszönöm azok beírását, akik nem kiforgatni jöttek a szavaimat és nem provokatív hozzáállással, hanem érdemi válasszal.

(Nos, ők nem az utóbbi hozzászólók. Persze az eféle, utóbbi trollok szoktak a leleplezésük egyes eseteiben trükkösen simulékony modort felvenni idővel, a látszat kedvéért... (Önmagát csapja be az olyan.))

2016. jan. 24. 20:12
 42/47 A kérdező kommentje:

Valamint huszadszorra írom - mert ahogy látom, ilyesmibe is szívesen belekötnek egyesek:


ragad a klaviatúrám. Erről nem tehetek.


Eleinte elkeztem lábjegyzetben javítani az elgépéeléseket a kommentjeimben, de aki jó szándékú, az felfogta, megértette a technikai hibát, és el tudja olvasni az enyhén, csupán itt-ott elgépelt komemntjeimet anélkül, hogy belekössön abba is. Ha meg valahol mégse, akkor a jó szándékú ember (manipuláció mentesen) rákérdez.

Bár tudtommal nem ejtettem félreérthető elgépelést.

2016. jan. 24. 20:22
 43/47 A kérdező kommentje:

Hogy még egyértelműbb legyek, 18:32-kor érkeztek meg a trollok, mint észlelhető.

Aki nem előítéletes, és szeretne hozzászólni a továbbiakban, az elolvassa az előtte levő soraimat (is), és szókiforgatás nélkül képes reagálni.


Továbbra is megköszönném a kultúrált, emberi hozzáállást - azt, amit 18:32 előtt itt tapasztaltam, és egészen addig AZT meg is köszöntem.

(18:22: hatéreset...)

2016. jan. 24. 20:28
 44/47 anonim ***** válasza:

Kiírtál egy kérdést, én pedig válaszoltam.

Sorok közt olvasni....nos, ettől függetlenül is értem a kérdés lényegét, valamint a te problémádat.

Nem szokásom személyeskedni, viszont a konzekvenciát neked kell levonnod. Akár az értelmes válaszokból, akár a személyeskedő beírásokból.

Jómagam tényeket írtam, nem hipotéziseket. Más dolog válaszokat keresni, és más átélni a valóságot.

2016. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Amikor leírja neked valaki a konkrét választ, provokátornak kiáltod ki.

Azt is értem, miért nem dolgozhatsz pedagógusként...

Azt már rég látom, miért iktatnak ki a nők...Nem a csóróságod miatt!


Ha nem tudsz úszni, nem a víz a hulye.


Tudod miért nincs igazad?

Mert akkor az elvált nők 99%-a örökké egyedül maradna.

Ehhez képest 80-90%-uk újra párkapcsolatot talál.

Tehát van olyan, akit nem utasítanak vissza.

Figyelembe véve hogy a pasik milyen kevés hányada számít tehetősnek, egész biztos sok nő jön össze kis keresetű pasival is.

Tudod: egyszerű matek.

2016. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Költőnő? ***** válasza:
72%

Az sztem nem trollság h közlöm veled, h gáz a stílusod nem kicsit és hogy mit oly sok más esetben itt is láthatóvá válik, hogy nem feltétlenül csak az anyagi dolgokkal kapcsolatban nem vagy rendben. Az, hogy te nem fogod fel, hogy ez egyben válasz is a kérdésedre; hááát...

Igazából nem biztos h a többiek baja az, hogy zéró önkritikával nem rendelkezel.

S ha nem bírod a szabad véleménynyilvánítást, ne tégy fel ilyen típusú kérdést egy nyitott fórumon.

2016. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Szerintem a stílusoddal van baj,és nem azzal,hogy nincsen pénzed.
2016. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!