Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora gond is a "felnőtt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora gond is a "felnőtt" "férfi" tapasztalatlan? Vagy nem eléggé az.

Figyelt kérdés

[link]


Nekem sem megy az önkontroll elvesztés.Bulizni sem tudok.

feloldódni,stb. áh az egész személyiségem ilyen.

Állítólag ez kell a szexhez pláne az élvezetéhez.


Mi a kiút ebből annak aki ide sodródott.


Őszintén van olyan 25 feletti nő aki szerencsétlenkedne egy egy "férfivel" ?

Eljutnának-e idáig vagy már látszik is valakin, hogy mi helyzet és akkor a nő leépíti a dolgot?


-dilidokival nem tudok erről beszélni,de érzem itt sem lesz jó kiírni,mer majd jönnek az éretlenektől meg a nagyszájúaktól a megjegyzések...



2016. jan. 28. 17:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed? Saját bevallásod szerint is életképtelen vagy. Minek kell kiírni ilyen kérdést???
2016. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
44%
Az előttem lévők meglepően sok hasznos megállapítást írtak, és már meg bocsáss kérdező de egy rettenetesen buta ember vagy. Mi ez a marhaság hogy attól leszel férfi hogy volt már dolgod nővel??? A cikkben felszólaló emberekkel sem kell foglalkozni... akik így gondolkodnak magukról ugyan olyan korlátozottak agyilag mint azok akik előtt félnek beismerni hiányosságaikat. Egy csomóan azért önbizalom hiányosak mert a társadalom elvárásaihoz, minősítéseihez mértem tekintenek magukra is... ezt meg nagyon nem kéne. Lehet mondanak okos dolgokat mások, vagy érdemes meghallgatni őket... de ne a társadalomnak akarj megfelelni, hanem magadnak. Zárd ki a nőket a fejedből és azon gondolkodj miért nem tudsz semmiben örömöd lelni, nem csak kizárólag bulikra gondolj, több száz dolog van még a világon amiben fel oldódhatsz. És igen a nőknek álltalába bajuk van avval ha valaki tapasztalatlan, mert ilyen a felfogás... mikor párt választanak nem azt nézik hogy mennyire ideális emberileg a másik fél párnak, hanem hogy megtanulta már azokat a dolgokat az életben amiket már meg ,,kelett" tanulnia. De még kevesebb olyan nőt fogsz találni aki egy életképtelen, határozatlan, unalmas pasit akar magának... szóval vagy dőlj hátra és várd meg hátha beléd botlik az a millióból egy akinek elég szimpatikus leszel ahhoz hogy veled legyen, vagy valóban keress egy szakembert.
2016. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem "dilidokival" kell beszélni, hanem szakemberrel, aki évekig tanulja a segítő szakmát...ha már a férfiasság a kérdés, szerintem bevallani, hogy valami nem megy egyedül és kell a segítség elég férfias.

Én "szerencsétlenkednék" férfival- ha egyébként egy értékes ember a számomra, akit szeretek.

2016. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"Szakemberrel" is beszéltem-mondjuk nem erről-de szart sem ért.

Nem tudnak azok segíteni csak a pénzt lenyúzni!

2016. máj. 11. 17:30
 15/28 anonim ***** válasza:

Hát ha nem erről beszéltél vele, akkor tényleg nem tudtok ebben a kérdésben megoldásra jutni :)

Szakember és szakember közt is van különbség. Egy tanácsadó szakpszichológus vagy szexuálpszichológus (nem szexológus) azért valószínűleg tudna értelmeset mondani az esetedben. :) Szerintem próbáld meg még egyszer, mással.

2016. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ha érzem a közelében hogy tud szeretni és szerethető, akkor "szerencsétlenkednék" vele. Kicsit gátlásosnak tűnsz. Próbáld valahogy elfogadni magad és nyitni az emberek felé. A dilidoki nem is fog tudni segíteni, ez csak rajtad múlik. Nekem is olyan volt a természetem hogy nehezen oldódtam, szexben is, de szerencsére olyan emberek vettek körül akik segítettek, számíthattam rájuk, és feltuningolták az önbizalmamat is.Figyelj oda másokra és magadra, és nem kell az életet halálosan komolyan venni :) annak ellenére hogy halálos :)
2016. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer kerültem olyan szituációha, hogy aszhittem, hogy a következő pillanatban több is lesz belőle mint egy sima csók. Ilyenkor minden gátlás és félelem elmillik. De nem kell ehhez még egy csók sem már ha több alkalommal talkozol egy nővel akkor már hatalmasat nő az önbizalmad és csökkennek a gátlások. Sajos ebből végül nem lett semmi. A következő rabdijaimon más lányokkal startol kevésbé voltam gátlásős sőt inkább merész. De lassan egy év alatt veszítettem valamit az önbizalmamból legalábbis így érzem belül. Szerintem ha beindul valami és el tudod hinni, hogy ez nem álom hanem válság akkor minden renden van. Ezeket saját bőrömön tapasztalom. Szerintem mikor éppen nem áll úgy, hogy alakul valami addig a legtöbb ide író társtalan férfi gyakran kiseb rendűnék érzi magát. Így voltam ezzel én is, de mikor már majdnem összejött valami akkor én voltam az univerzum ura... legalábbis igy éreztem. 30 f u.i. Szerintem próbálkozz te is ahol csak teheted előbb utóbb csak összejön. Akit komolyan érdekelsz nem fog ezzel foglalkozni.
2016. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

De az önbizalmam foglalkozik vele!

Nem merek kezdeményezni,mert annyira nincs jártasságom még az ismerkedésben sem.

2016. okt. 21. 16:42
 19/28 anonim ***** válasza:

Nekem se annyira, a buszon is egyszer fél órába, telt amíg hozzá mertem szólni a mellettem, helyet foglaló lányhoz.

Egyébként azt a lányt itt ismertem meg gy.k. -n akivel majdnem összejött. Privátot írt az egyik válaszomra.

Inkább facebookon próbálkozom én is és néha össze jön egy randi de nagy ritkán. Erre értettem, hogy mikor már összejön egy ilyen és többször is találkoztok az általában már előre lépés (önbizalom terén).

2016. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Olvass el pár önismereti dolgot. Valószínűleg találsz itt a neten is cuccot. És keresd olyan lány barátságát, aki hozzád hasonlóan van a szórakozással, illetve a szexszel. (csíkos a csíkossal, foltos a foltossal) A hülye válaszokkal ne foglalkozz, mert van aki csak szórakozni jár ide. A vélemények legalább fele, általában pedig szart sem ér! Idióta kis tinigyerekek osztják azt észt!
2016. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!