Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora gond is a "felnőtt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora gond is a "felnőtt" "férfi" tapasztalatlan? Vagy nem eléggé az.

Figyelt kérdés

[link]


Nekem sem megy az önkontroll elvesztés.Bulizni sem tudok.

feloldódni,stb. áh az egész személyiségem ilyen.

Állítólag ez kell a szexhez pláne az élvezetéhez.


Mi a kiút ebből annak aki ide sodródott.


Őszintén van olyan 25 feletti nő aki szerencsétlenkedne egy egy "férfivel" ?

Eljutnának-e idáig vagy már látszik is valakin, hogy mi helyzet és akkor a nő leépíti a dolgot?


-dilidokival nem tudok erről beszélni,de érzem itt sem lesz jó kiírni,mer majd jönnek az éretlenektől meg a nagyszájúaktól a megjegyzések...



2016. jan. 28. 17:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%
Lol nemá.. nem a pina körül forog a világ. Attól még felnőtt férfi lehetsz, lehetsz férfias ,magabiztos , sikeres felnőtt férfi.. sőt.. ha nem lehet a farkadnál fogva ráncigálni lehetsz még sikeresebb is !
2016. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%
41 éves vagyok, és szűz. Emellett felnőtt és férfi, idézőjel nélkül.
2017. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő aki "szerencsétlenkedne" úgy ahogy írtad. Ma a nőknek minimum a "kész tuti" kell egy férfival való bármilyen kapcsolatban. Ha ezt egy férfi nem tudja, megy a másik férfira a sorban.
2017. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mennyi idős vagy kérdező? Azóta semmi változás?
2017. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Elég idős vagyok csak nem merek kezdeményezni,mert félő,hogy iszonyatosan leégetem magam. Sőt, biztos.Tudom,hogy nem lennék kelendő.
2017. júl. 13. 15:04
 26/28 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Nézd az igazság az, hogy van megoldás a problémára.


Aki keres, az talál. Nyilván te nem akartál még eléggé változtatni a dolgon. A pszichológusnak nincsenek eszközei, hogy megoldjon egy ilyen problémát.


Helyesebben nagyon kevés tudná megoldani a problémát. Anélkül hogy te ne akard eléggé, senki nem tud segíteni neked.

2017. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Sajnos máshogy nem megy, el kell viselni a kudarcot. Ha kell 10-ből 10-szer.

Minden kudarc után valamit változtatni kell. Tanulni a kudarcokból...


Ezt magamnak is tanácsolom, mert rettentően félek a kudarctól, hogy húspiacra vigyem magamat. Féltem azt a maradék kis önbecsülésemet, hogy tönkreveri egy 10/10-es kudarc. Aztán lehet a 11. bejönne és megtalálnám életem nőjét. :D


A kérdés, hogy mikor kezdjük el tudatosan megaláztatni és beégetni magunkat? Mondom egyszerűen szokni kell az alázást, tanulni belőle és valahogy a magunk javára fordítani. Lehet a 100-adik porbaalázás után már akkora pofád lesz, hogy simán mersz ismerkedni, és ez az önbizalmat már észreveszik a nők.


A másik kérdés az, hogy ez az elmélet, de vajon gyakorlatban is működik? 100 megalázás után nem lesz öngyilkos valaki? :D

2017. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
...egyébként még annyi adalék, hogy valóban amikor valamiért volt önbizalmam néha, akkor simán megtudtam hódítani azt a pár csajt. Persze utána elment, mert tapasztalatlan voltam, és egyszerűen kiszerettek belőlem mert nem tudtam fenntartani az érdeklődést :( ... megtartani még sokkal nehezebb a nőket, mint meghódítani. Ez fix.
2017. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!