Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok.

Egyetemre járok,nagydarab vagyok(nem kigyúrtan nagy),próbálok divatosan és jól öltözködni,ápoltan járok mindig ez nagyon fontos számomra.

Nem nagyon járok bulizni,inni..valahogy nem vonz.

Minden emberrel kedves és tisztelettudó próbálok lenni.

Viszont még nem volt barátnőm soha.

Egyszerüen nem tudom ,hogy ismerkedjek.

Ha látok az egyetemen vagy az utcán egy lányt aki szimpatikus nem tudom ,hogy miként tudnék nála kezdeményezni.Az van bennem ,hogy egy ilyen fickó mint én úgyse kellene nekik.

Hogy ismerkedjek?Tudnátok tanácsokat adni?


2016. jan. 29. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj csak el arra a bálra, hátha!:)


Egyetemi könyvtár, csoporttársak, buli, szakest?


Ezt rögtön felejtsd el:"Az van bennem ,hogy egy ilyen fickó mint én úgyse kellene nekik" Ezt messziről megérezni. Ha magadra így tekintesz, ő miért tekintsen vonzónak?

Szedd össze az összes pozitívumodat és erősíts ezekre!Elvileg intelligens fiatal egyetemista vagy, lehetőséged rengeteg.

2016. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De kellenél nagyon is :D Én a nagydarab habtestű fiúkat szeretem főleg ha magasak :D Pedig én nem vagyok nagydarab, bár van rajtam mit fogni. :D

Én is egyetemistavagyok. De nincs párom mert nem vagyok ribizli :)

20L

2016. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kész. Legyetek boldogok! :)
2016. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Föleg úgy hogy kilométrreknek laknak egymáshoz. :DD tuti h így lesz
2016. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!