Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos fiú lehet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos fiú lehet ilyen sikeres egy társkeresőn? Létezhet ilyen vagy kamuzik?

Figyelt kérdés
Társkeresőn fent van egy haverom, ilyen szemüveges alacsony átlagos pasi. És az a problémája hogy 4 nővel találkozott és mind a 4 nő akarna tőle valamit, de nem tud választani és hogy segítsek neki. A lányok teljesen kis aranyos lányok, nála jóval szebbek. Kicsit ledöbbentem, kérdeztem is hogy csinálta. Mondta türelem kell hozzá, meg baromi jó stílus, nagyon jó kezdő levél stb.
2016. febr. 2. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénze az embernek, akkor igen.
2016. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet sikere bárkinek ha jó a dumája, nem csak társkeresőn, bárhol. Én is ismerek egy kis alacsony, pufigyereket akinek 14 évesen több csaja is volt már... és nem csodálkozok, mert olyan dumája volt, hogy az nem semmi. Úgy udvarolt hogy csaj nem maradt a talpán, oda voltak érte.
2016. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!