Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy sikeres csajozási stílusom, de ezt csak a nem vonzó vagy átlagos lányoknál tudom sikerrel alkalmi, míg ezek a tipikus szép lányok valahogy nem reagálnak úgy, ahogy a többi lány a stílusomra?

Figyelt kérdés
De tényleg legutóbb is két lány már szabályosan rám mászott, addig nyomattam a stílusom, még egy szép lány is látta, hogy két lány, h oda van értem, ő csak így mosolygott, meg simogatta a haját, de láttam és éreztem, hogy amúgy nem érdeklem őt különösebben és más hasonlóan szép lányoknál sem igazán nyer tetszést a dolog, általában azt mondják csúnya vagyok. Én nekem ez nem is meglepetés, már tesómék is megmondták jó ideje, h olyan ronda vagyok, csoda ha lesz valaha barátnőm. Nos, már se szűz, se tapasztalatlan nem vagyok, több lánynak is bejöttem, sőt még helyesnek is neveztek már többen is azóta, mégis valahogy az igazán vonzó lányoknál még mindig sikertelen vagyok és nem értem mit kéne máshogy csinálnom. Lehet kevesebb szexuális célzás kéne nekik? Mert ezt elég gyakran alkalmazom, talán nekik ez már sok, mert folyton megkapják, vagy ti mit gondoltok? Vagy csak egyszerűen annyira ronda vagyok, h én sosem rúghatok igazán szép lányoknál labdába?

2013. nov. 5. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
taníts, mester
2013. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
Szerintem kösd fel magad, mindenki úgy jár a legjobban.
2013. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenem,mekkora szánalom vagy.Örülj inkább neki,hogy veled szóba állnak és lehet valakid egyáltalán.Mások egy normális kapcsolatért megtennének bármit,te meg itt játszadozol...
2013. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A sok szexuális utalás idegesít és taszít. Ovis, így nem vesznek komolyan. A szép lányok a macsókra buknak, bòkot kapnak eleget, de az igazi magabiztosságot szeretik. Szerintem.
2013. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na lökjed azt a módszert, ha jó akkor kipróbálom.
2013. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!