Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány azt mondta randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondta randi után hogy legyünk barátok mert szimpatikus vagy akkor nagy esélyel kapcsolat is lehet belőle?

Figyelt kérdés
Azt mondta szimpi vagyok és legyünk barátok. Nagyon örültem ennek mert úgy érzem ebből jó kapcsolat lehet ugyanis a legnagyobb szerelmek barátságból alakul ki és a leghosszabb legjobb kapcsolatom is barátságból alakult ki, ezért gondolom hogy nagy esély van rá.
2016. febr. 8. 07:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Jó, akkor neked van igazad. Te is csak azért írtál ki kérdést, mert a számodra tetsző választ akarod megkapni, és nem érdekel ha a többség azt mondja hogy az ég kék színű, mert te addig vergődsz, amíg valaki azt nem mondja piros.
2016. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
#5 turista kolléga az én lennék?:D
2016. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
b*sszátok meg, ezért nem érdemes semmit mondani egy pasinak. csodálkoztok ha a nők eltűnnek inkább? ez is mit csinál? szépen meg lett mondva neki, hogy NEM, erre nem érti és még nyomulni akar. a pofám leszakad.
2016. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13. NEM mondott nemet, azt mondta legyünk barátok, szó sincs nyomulásról, most barátok vagyunk!!! Az is maradunk remélem addig csak ameddig nem érez többet, idő múlásával.
2016. febr. 8. 09:13
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező,majd próbálj erősen rágondolni,hogy összejöttök,lehet hatással lesz rá,ez egy jó technika,csak sokat kell gyakorolni...
2016. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu a kérdés, vagy nem tudja átfogni a tudatod, hogy nem kellesz neki csak haverként, de jó lenne elkotródnál az útból?
2016. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16. Nem értitek??????

Teljesen tisztában vagyok hogy csak barátként kellek neki!!!! Nem ezt mondtam. Hanem azt hogy ebből még lehet kapcsolat. Ti nem hallottatok olyanról, hogy barátok voltak és barátságból szerelem lett?

2016. febr. 8. 09:29
 18/24 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés is teljesen engem igazol, erről beszélek!! Egyes hozzászóló nagyon jól látja a dolgokat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. febr. 8. 09:32
 19/24 anonim ***** válasza:
93%

Saját szemszögemből, tapasztalataimból írom a választ:

Ha egy pasinak azt mondtam bármikor is, legyünk barátok, akkor az azt jelentette, hogy a későbbiekben SEM akarok tőle többet.

Én az elején el tudtam mindig dönteni, kitől mit akarok. Akihez nem vonzódom, nincs kémia, ott ha az illető a feje tetejére áll, akkor se lesz.

A "Csak adj egy esélyt", meg a "Legalább próbáljuk meg" mondatoktól mentem mindig a falnak. A szerelem is olyan, mint a fingás: Ha erőlteted, egy nagy $zar lesz belőle.

Értem én, te nem erőlteted, majd alakul... Na már most, ha ő azt mondta, "barát".... Én nem akarok ünneprontó lenni, de ne áltasd magad, egy nőnél majdnem mind tudjuk kivétel nélkül, ez mit jelent.

Pont azt, mikor egy nő aranyosnak nevezi... Barátzóna. Ahonnan szabadulni nem szoktak.

2016. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,hiába linkelgetsz másik kérdéseket,biztosan vannak kivételek,de nem az a jellemző amiről te beszélsz.

Várhatsz rá éveket is,közben lehet elszalasztasz egy olyan csajt,akivel boldog lehetnél,te tudod.

2016. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!