Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány azt mondta randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondta randi után hogy legyünk barátok mert szimpatikus vagy akkor nagy esélyel kapcsolat is lehet belőle?

Figyelt kérdés
Azt mondta szimpi vagyok és legyünk barátok. Nagyon örültem ennek mert úgy érzem ebből jó kapcsolat lehet ugyanis a legnagyobb szerelmek barátságból alakul ki és a leghosszabb legjobb kapcsolatom is barátságból alakult ki, ezért gondolom hogy nagy esély van rá.
2016. febr. 8. 07:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Semleges közegből lehet a barátságból nagy szerelem, mert nincs tétje a barátkozásnak. De célzott ismerkedésnél ha én ilyet mondok valakinek, abból nem lesz párkapcsolat.
2016. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, minimális. Én azt mondanám, ilyenkor a lányoknak és a srácoknak a többsége azért mondja ezt, hogy a másik ne sértődjön be, amiért lekoptatja, mert nem jön be. Aztán ha tényleg komolyan gondolja... hát... én azért erre azt mondanám, hogy a barátsgából szerelem az ált. akkor alakul ki, amikor mindkét fél részéről barátságként kezdődik a dolog. Kicsi az esély, ha te már rögtön úgy állsz hozzá, hogy na, barátkozom vele, HÁTHA több lesz a dologból. Előbb-utóbb a csja is rájön, hogy te hátsó szándékokkal barátkozol vele, és az baromi kínos lesz.
2016. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

kapcsolatban élek. de emlékszem,hogy amikor randiztam,akkor én is ilyen szöveggel adagoltam be, hogy nem akarok tőle semmit, nem passzolunk egymáshoz.

ha akarna valamit nem azt akarná,hogy barátok legyetek. úgyhogy szerintem is felejtős.


"a legnagyobb szerelmek barátságból alakul ki" én ezzel sem igazán értek egyet. persze minden eset más. de mondom ne éld bele magad.

2016. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem, akkor azt mondta volna, hogy menjetek egy második randira.
2016. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!