Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme "küzdeni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme "küzdeni" egy nőért? Végződhet ez jól?

Figyelt kérdés

A történet úgy indul hogy vagyok én és egy szép, értelmes hölgy. Tényeket irok és nem nagyképü vagyok, én egy jóképü 30 éves srác vagyok, de igazi bunkó, tapintatlan a stilusom, sajnos neveltetésem ilyen volt, diploma autoa saját lakás van. Próbálok változni stb. Van egy csaj akivel elkezdtünk találkozni, nagyon nagyon tettszik de első találkozás után éreztem már nem akar többet találkozni. Utána facebookon beszélgettünk még, de már kevésbé volt aktiv, válaszol mindig de olyan lerázom stilusba. Szoval azért beszélgetünk minden nap valamennyit+néha egyébként is véletlenül összefutunk és akkor is dumálunk személyesen.

Az első randi után eltelt kb 2 hét, rábeszéltem megint találkozzunk. Eljött, találkoztunk. Nekem nagyon bejön, mert nagyon normális és tudom hogy ilyen személyiség kellene nekem, mellém. Bnője viszont mondta hogy masodik randi után beszélgettek és nem sok esélyt jósolt ennek az egésznek a hölgy.

Szóval, van értelme küzdeni, még mindig menni utána, elhivni talizni, facen dumálni?

Volt vki akinek ilyen nehezen indult a kapcsolata? Kiváncsi lennék más ilyen történetekre mert kezdek kifogyni az erőmből. Vagy hagyjam? De arra most nehezen lennék képes.



#küzdeni nőért
2016. jan. 14. 03:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért a bunkóságomon, szociális problémáimon próbálok változtatni, de nehezen megy ez tény. De ezen a nőn nagyon nem szivesen lépnék túl. Mert ilyen tényleg nem tudom létezik-e még másik. FUrán hangozhat. Mégis az ilyet már illik hagyni?Nehezen fanyalodnak rá arra hogy menjek tovább utamra. :(
2016. jan. 14. 04:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapjában azt mondanám minek?

Annyi hal van a tengerben...de a te esetedben lehet nem ártana.

A hölgyemény úgy néz ki,nem nagyon akar téged,ergo szerintem nem a pénzedre megy,vagy a kocsidra megy.

Viszont,ha őt elszalasztod, lehet a következő arra fog menni...

Randi jótanács!

Nem tudom hogyan vagy bunkó, de néha hallgatni arany...inkább kevesebbet szólalj meg,de az ne valami bunkó megnyilvánulás legyen.

2016. jan. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kuzdeni nem.
2016. jan. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miért nem akar veled találkozni annyira. Ha csak azért mert egyszerűen nem vonzod, akkor szerintem felesleges. Ha tetszel neki, de mégis van valami problémája pl, hogy zavarja a stílusod, akkor már több esélyed van ha változtatsz.
2016. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a fordított helyzet jutott az eszembe. Amikor a csaj teper egy bunkó, macsó, minden csajt megkapó csávó után. Volt már hasonló kérdés itt a gyakorin a csaj részéről, hogy érdemes-e? Azt válaszolták neki, hogy majd ő fogja megnevelni a bunkó, macsó... stb. csávó? Ugyan már!!!


Most viszont fordított a helyzet. Biztos, hogy nincs kategórikus nem a részéről, hiszen akkor nem face-ezne, 2. randizna. Azt lenne jó tudnod, hogy a barátnőjének mit mondott, hogy pontosan "miért nem jósol esélyt ennek az egésznek?" Mert akkor mondott vmilyen okot.


Ha pl. azt, hogy ellenkezik az elveivel a foglalkozásod, mert pl. ügyvéd vagy és csibészeket védel, akkor megértem őt vagy pl. az éjszakai életben mozogsz, mint könyvelő (Éjszakai rohanás), stb. stb. Remélem értesz. Szóval, ha ilyen problémája van, akkor nem lehet rajta segíteni.


De ha pl. ő nagyképűségnek veszi, hogy az autóddal beállsz a rokiparkolóba, a rendőröket elküldöd melegebb éghajlatra amikor a piroson átszáguldassz, amikor eldobod a szemet az utcán a kuka helyett, stb. stb. szóval ezek sarkított példák, de ez tűnhet nagyképűségnek. Nálam biztos, hogy nem lennél menő a szememben ilyen tulajdonságokkal. De ezeken lehet javítani, ha rájössz, hogy azt a szemetet a kevésbé iskolázottnak kell felvennie, ok, miért nem tanult, mert akkor ki takarítana?


Szóval, a bunkóságodból, a tapintatlanságodból kellene lefaragnod, ha ez önszántadból menne, de érte. Mert csak érte, de magadért nem, akkor felesleges, egy idő után újra felszínre kerülne a korábbi éned.


Szerintem ne hagyd, mert ritka jó kapcsolat lehetne belőletek, főleg ha tényleg összejönne és esetleg évek múlva visszagondolnátok, hogyan tudott javítani rajtad. Nem vagy rossz, egyáltalán, de akkor a párodnak is hasonlónak kellene lennie, hasonlóan bunkónak, tapintatlannak, esetleg faragatlannak és akkor versenyezhetnétek. Vannak ilyen csajok is, bírom a stílusukat, de hogy a pasik hogy bírják elviselni őket, azt már nem tudom.

2016. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahh..most mar egyre nehezebb. Mert azert szar amikor a kerdéseimre alig válaszol facen. Szóval kicsit kezd elegem lenni. De még mindig bizom. Nem tudom feladni vmiért ezért a csajért. Ez van. :(
2016. jan. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!