Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még visszahúzódóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még visszahúzódóbb, konzervatív értékrendet képviselő lányok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés nem is egy, de engem ma (2016-ban) érdekelne.

A hit nem halhat még ki, hogy vannak még normális lányok. Barátnőmmel két évig tartott a kapcsolatom, amiből majdnem házasság lett, de mivel sajnos nem tudtam neki sem szexuálisan, sem máshogy azt nyújtani, amire vágyott, így külön úton indultunk el. (többek között szerette volna kipróbálni a többes szexet, azt, hogy én egy másik fiúval kipróbáljam). Az említett dolgok nekem már finoman szólva nem férnek bele egy kapcsolatba.

Hasonlóan az egyik korábbi kérdezőhöz, semmilyen káros szenvedélynek nem hódolok, nem járok bulizni (néha koncertekre csak). A jazz, a blues, a classic rock kulturális örökségét sírom vissza, elvágyódom azokba a korokba. Az okostelefon nyújtotta lehetőségekkel nem kívánok élni. Hogy miért? Egész egyszerűen annyi negatív impulzus ér, amikor utazom a buszon, kortól függetlenül az emberek állandóan azt nyomkodják, ami olyan érzést kelt bennem, mintha az agyuk át lenne programozva a telefonok által. Nem fogyasztom a médiát, inkább ehelyett olvasok, könyvtárba járok, színházba, múzeumokba, koncertekre. Saját ars poeticát is megfogalmaztam: vissza kellene nyúlni a régmúlt értékeihez és átmenteni a jelen korba.

Mi zavar még? Az, hogy állandóan önmagamból akarnak kiforgatni. Ha magadra erőltetsz egy idegen ént, akkor pont saját magadtól leszel megfosztva.

Próbálkoztam az Elittárs, Love.hu oldalakon, de amivel szembetalálkoztam ott, az hagyott némi kívánnivalót. Lányok többféle pozícióból szelfizik magukat, ami számomra maximálisan kiábrándító. Mi valóban egy ilyen beteg világban élünk? Mit lehet még tenni? 30 fölött egy kicsivel már ne is próbálkozzak inkább? Nem vagyok vallásos sem. Csupán tanácsot szeretnék kérni.


2016. febr. 8. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Nincsenek, neked is lehet fel kellene zárkóznod a modern korhoz.
2016. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én ilyen vagyok, sosem voltam hajlandó beállni a sorba.
2016. febr. 8. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehéz, hosszas keresés vár rád, de megéri. Kevesen vagyunk már, akiket még nem gázolt el az új világ "buldózere".
2016. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hol van az undoritoan ocsmany es alacsoby srac?
2016. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem: természetesen nem arra várok, hogy itt fogom megtalálni a társam, mert az oldal nem azért jött létre.
2016. febr. 8. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak, de nagyon kevés, és nekik is a bulizós menőcsávók kellenek.
2016. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Számomra nem egészen egyértelmű mik is az elvárásaid a nőktől. Hogy ne szelfizzenek ez lejött de ne nézzenek tv-t és ne legyen okos telefonjuk?

Azzal egyetértek hogy nem szabad kiforgatni magából az embereket.

Én valahol a két világ közti átmenet lehetek a te és az átlag közt. Sok olyan barátnőm van akit normálisnak tartok de ennyire nem visszafogottak. Ettől függetlenül ha létezik ilyen mint te fiúban kell léteznie lányban is.

2016. febr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd, az teljesen rendben van, hogy szeretsz a múltba révedni, és nem kívánsz a jelen kor vívmányaiba bonyolódni, de nem túl szimpatikus ez a "mindenki primitív, aki örömét leli a mai trendekben" típusú hozzáállás.

Buszon vagy ülök, mint egy agyhalott, és bámulok magam elé, vagy ráírok egy barátomra, megkérdezem milyen volt a napja, de attól, hogy a telefonnyomkodás kívülről nézve monoton baromságnak tűnik, még mindig értelmesebb, mint számolni ez előttem ülő ember korpáit.

[link]


Férfiak évszázadokon keresztül próbálták a saját szemszögükből ábrázolni, hogy milyen gyönyörűek lehetnek a nők, de ha a nők csinálják ugyanezt, akkor az "kiábrándító".


Na mindegy, ezt csak mellékesen írtam, a kérdésre válaszolva pedig nyilván léteznek olyan lányok, akikkel osztoztok a világnézeteteken és a legtöbb érdeklődési körötökön, de az viszont elég valószínűtlen, hogy legyen egy "tökéletes lány". Az természetes, hogy alkalmazkodnod kell valamilyen szinten a másikhoz, (nem feltétlenül egy pasival való hármasozásra gondolok) mint ahogy neki is hozzád, de ha a lényeg megvan, akkor nem is kell, hogy teljesen tökéletesek legyetek egymásnak.

2016. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fish1 ***** válasza:
Nekem tetszik ez a felfogás. Nagyrészt én is ilyen vagyok. És ismerek pár embert, akik hasonlóan gondolkodnak. Szóval nem, nem reménytelen.
2016. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az okostelefon még nem is jelent annyira problémát, de én ne kényszerüljek rá, hogy vegyek.

Felőlem nézhet tévét is, hiszen rengeteg ember él a média fogságában, de olyannal kevésbé van közös téma, akinek a realitik vagy a sorozatok a kedvencei.

2016. febr. 9. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!