Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még visszahúzódóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még visszahúzódóbb, konzervatív értékrendet képviselő lányok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés nem is egy, de engem ma (2016-ban) érdekelne.

A hit nem halhat még ki, hogy vannak még normális lányok. Barátnőmmel két évig tartott a kapcsolatom, amiből majdnem házasság lett, de mivel sajnos nem tudtam neki sem szexuálisan, sem máshogy azt nyújtani, amire vágyott, így külön úton indultunk el. (többek között szerette volna kipróbálni a többes szexet, azt, hogy én egy másik fiúval kipróbáljam). Az említett dolgok nekem már finoman szólva nem férnek bele egy kapcsolatba.

Hasonlóan az egyik korábbi kérdezőhöz, semmilyen káros szenvedélynek nem hódolok, nem járok bulizni (néha koncertekre csak). A jazz, a blues, a classic rock kulturális örökségét sírom vissza, elvágyódom azokba a korokba. Az okostelefon nyújtotta lehetőségekkel nem kívánok élni. Hogy miért? Egész egyszerűen annyi negatív impulzus ér, amikor utazom a buszon, kortól függetlenül az emberek állandóan azt nyomkodják, ami olyan érzést kelt bennem, mintha az agyuk át lenne programozva a telefonok által. Nem fogyasztom a médiát, inkább ehelyett olvasok, könyvtárba járok, színházba, múzeumokba, koncertekre. Saját ars poeticát is megfogalmaztam: vissza kellene nyúlni a régmúlt értékeihez és átmenteni a jelen korba.

Mi zavar még? Az, hogy állandóan önmagamból akarnak kiforgatni. Ha magadra erőltetsz egy idegen ént, akkor pont saját magadtól leszel megfosztva.

Próbálkoztam az Elittárs, Love.hu oldalakon, de amivel szembetalálkoztam ott, az hagyott némi kívánnivalót. Lányok többféle pozícióból szelfizik magukat, ami számomra maximálisan kiábrándító. Mi valóban egy ilyen beteg világban élünk? Mit lehet még tenni? 30 fölött egy kicsivel már ne is próbálkozzak inkább? Nem vagyok vallásos sem. Csupán tanácsot szeretnék kérni.


2016. febr. 8. 19:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ami főként zavaró, hogy az okostelefonok hamarosan át fogják venni a könyvtárak szerepét. Már lassan eljutunk odáig, hogy könyvtárosokra sem lesz szükség. Milyen kor ez? A robotok kora? Mivé lett a világ?
2016. febr. 9. 01:09
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Könyvtárak akkor is voltak, amikor még nem is létezett a könyvnyomtatás, akkor is, amikor a lakosság nagy része analfabéta volt, és létezni fognak amíg létezik az emberiség. Ha valaki szeret olvasni, akkor az eddigiekhez képest ez a legjobb kor, amibe születhetett, mert az interneten rengeteg olyan weboldal van, ahol kereshetsz az érdeklődési körödnek megfelelő könyveket, és könnyen találsz olyan embereket, akikkel hasonló az ízlésed.

moly-hu-n pl folyamatosan csinálnak játékos, olvasással kapcsolatos kihívásokat, amik rengeteg embert összehoznak az ország minden pontjáról.

Ha találok egy érdekes könyvet, ami nem jelent meg magyarul, akkor egy perc alatt le tudom szedni a netről angolul. 20 évvel ezelőtt ez sok szempontból lehetetlen lett volna, sőt, még az angol tudásom is rosszabb lenne, mert valszeg csak a tankönyvi angolt ismerném, mert nem volt interpals.net, ahol beszélgethettem volna angolokkal, nem voltak neten letölthető angol sorozatok, amik javítják a hallott szövegértésemet, és angol könyvekhez is sokkal nehezebb volt hozzájutni.

A technológiában nincs semmi rossz. Hihetetlenül sokat adhat hozzá az életedhez, ha tudod megfelelően használni.

Azok az emberek, akik facebookozáson kívül semmit nem csinálnak, technológia nélkül is üres és tartalmatlan életet élnének, te viszont szándékosan zárod el magad valami jó és hasznos dologtól, csak azért, mert ez a kor még új, és így nem tudta megszépíteni és idealizálni az idő. A manapság született gyerekek egy része épp hogy erre az "agyhalott" korszakra fog nosztalgiával visszanézni, és ezt fogja visszasírni a jövőbeli változások helyett...


Na mindegy, írtam már az előző válaszomban, hogy tényleg nem baj, hogy téged nem hatnak meg a modern dolgok, mert nem vagyunk egyformák, de szerintem neked is jobb lenne, ha nem méla undorral tekintenél mindenre, amire rávetült a technológia árnyéka.

2016. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!