Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Kinek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Kinek mi a véleménye egy ilyen alakról?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 8. 21:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Tokjol nezel ki, klassz alakod van.
2016. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nagydarab,nekem nem tetszik.
2016. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
33%
Ha az utcán jön egy nem napon barnult, mögéd bújok
2016. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ne felejtsetek el lepontozni, előző voltam, köszi
2016. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
41%

#23 Én jót mosolyogtam rajta, szóval nyomtam egy zöldet. Először nem esett le a "nem napon barnult". :D


Lány vagyok, szóval véleményt nem mondok, de mindenképp elismerésem, mert látszik benne a munka, mivel az ilyen testet nem az Isten adja.

2016. febr. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. 32/F
2016. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

van aki érti ebben a logikát?

a kérdező egy twitter-es nő képeit rakta fel ide, szóval nem ő van a képeken ami eleve szabály ellenes.

erre belinkelem ide képeket a nőről, ami gondolom nem tetszett a kérdezőnek, hogy "lebukott" és jelentgette a válaszomat, amit aztán töröltek.

de érdekes a kérdést nem törölték, holott a 2. képen a nő arca kivehető, és ez szabályellenes,

nem mintha annyira érdekelne, mert k.vára leszarom csak a logikát nem értem ebben, hogy amit én belinkeltem ugyan azokat a képeket amik a kérdésben vannak törlik, de ezek szerint a kérdező nyugodtan kirakhatja mert rá nem vonatkoznak a szabályok.

2016. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
25 örülök hogy valaki nem besavanyodott és érti a viccet :D Amúgy kérdező, ha már kiraksz egy képet (azt most hagyjuk, hogy te vagy e rajta vagy sem), te is tudhatnád, hogy kétesélyes a dolog, vagy tetszik valakinek, vagy nem... Ugyhogy nem feltétlenül kell lepontozni minden negatív kritikát...
2016. febr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!