Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább felnőtt nők, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább felnőtt nők, de férfiak véleménye is érdekel, a 35-45 éves korosztályból?

Figyelt kérdés
Nektek elég az, ha hétköznap heti egyszer fél-1 órát találkoztok, hétvégén meg csak egyik nap, kb 4-5 órát? Vagy előbb-utobb elszakadna a cérna nálatok?
2015. máj. 23. 06:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban? Ez nem sok.... mondhatnám komolytalan
2015. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, másfél éves kapcsolatban.
2015. máj. 23. 06:35
 3/16 anonim ***** válasza:

Kevés.

Mi az oka?

2015. máj. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom, mindig arra hivatkozik, sok a dolga....sokszor mondtam már neki, ez nagyon kevés, utolsó alkalommal nagyon kibuktam, mikor szólt, hogy jött de csak fél órája van. Nagyon összevesztünk, be sem engedtem, azóta semmi. De nem gondolom, hogy én akarok túl sokat...vagy tévednék?
2015. máj. 23. 06:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Van valakije? Azért nem ér rá ennyire?
2015. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem,nem akarsz sokat.Itt vmi bűzlik, járj utána!

Állítsd falhoz, kérdezz rá, vagy le se xard.

Ha nem nagyon keres, akkor dobd ki,nincs más, ne hagyd,hogy szórakozzon veled.

2015. máj. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még ő védekezik azzal, hogy hát nem azt látom, hogy egyáltalán feljött...azt kéne értékeljem. Azért a fél-egy óráért hálásnak kéne lennem?
2015. máj. 23. 07:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Legközelebb mond neki :örülök Drágám, hogy szánsz rám heti fél órát,alig vártam.

Ne viccelj, ha nincs elfogadható indoka,mondjuk munka,vagy messze laktok,vagy ilyesmi, akkor hülyének néz.

2015. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem lakik messze, kocsival kb 10-15 perc.

Igen, én is érzem, ez így nem normális, mégis magamban keresem a hibát, hogy nem kellett volna kidobni, amikor jött. De hirtelen elszakadt a cérna, nem tudtam másképp reagálni.

2015. máj. 23. 07:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki a ge cibe.
2015. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!