Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiatal nőn van 20-30kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiatal nőn van 20-30kg felesleg mennyiben befolyásolja a párkeresési esélyeit?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Basszus azt hittem, hirtelen a #2-es kommentet írtam én, de a 4-es vagyok :D Bocsi. De a százalékból úgyis feltűnik.
2016. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Mérhetetlenül igénytelen ha egy fiatal nő így el van hízva. Szerintem nagyon is sokban befolyásolja a párkeresési esélyeit.


Idősebbnél se szép egyébként, de egy fiatal nőn pláne visszataszító tud lenni. Ezt meg nem "feleslegnek hívnám".

2016. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20-30 kiló? Az azért már elég súlyos. Jól érzed még magad a bőrödben? Már csak azért, mert én például a karácsonyi nagy zabálásokkal tarkított téli hetek/hónapok után a 6-7 kiló pluszt is megérzem a nyári "karcsú", 78-79 kilós formámhoz képest: lassabb, fáradékonyabb vagyok, jobban izzadok stb. Ezek miatt sem tudom megérteni azokat a nőket, akik masszív, mázsás zsírmalacokká hizlalják fel magukat.
2016. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó...megmagyarázzák maguknak, hogy miért nincs ezzel baj.


Én sem tudom egyébként megérteni, hogy mégis mi lehet magyarázat.


Te a 6-7 kilót megérzed (úgy vettem le, hogy férfi vagy), én meg már a 2-3 kilót is.

Van egy "ingázós súlyom".. 54.0-56.9.. Ha ez alá vagy fölé kerülök, akkor jön a pánik és jobban odafigyelek, mert sem elfogyni, sem elhízni nem akarok.

Szerencsére nem nagyon szokott ilyen lenni.. Ha beteg vagyok, akkor tudok lefogyni, mert semmi étvágyam, a + kiló meg karácsonykor és húsvétkor érhet utól esetleg, de az utóbbi időben erre is figyelek.


Van pár ismerősöm, akik mindig is kicsit husik voltak, de csinosak is egyúttal.. Most őszintén? Nem értem, hogy bír tükörbe nézni.. De hát megmagyarázzák maguknak, hogy miért nincs ezzel baj. Egészségükre.

2016. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mármint mostanra már borzasztóan elhíztak.. A 160 centijükhöz kb. 100 kilót nyomnak..


Kettő van közülük (kb 5-6 ilyen nő ismerősöm van), akinek tényleg hormon problémájuk van, de ők is tojnak rá. Az egyik orvoshoz sem hajlandó elmenni, a másik meg ennek ellenére is minden hétvégén a mekiben zabál. Esze ágában sincs visszafogyni, pedig ő tényleg nagyon dögös volt. Sportolt, izmos volt, bomba alakja volt.. Hát ő most már 120 körül van. Hormonprobléma ide vagy oda, gyógyszerrel az is kordában tartható valamennyire.

2016. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

20-30 kiló az rengeteg. Az már nem is a túlsúlyos, hanem az elhízott kategória.

Tapasztalatból is tudom, én is felszedtem már ennyit (hormonprobléma, igen, a hitelesség kedvéért hozzátenném, hogy az is megoldható, csak gyógyszer kell rá meg elmenni az orvoshoz, meg persze betartani, amit mond, bár én csak a gyógyszertől leadtam 15 kilót :D). A kutya nem nézett rám, pedig szép vagyok, okos és kedves. Előtte-utána sokkal többen bókolnak, ismerkednek, jobban tetszem a férfiaknak, kár is ezt tagadni.

2016. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha tetszene arcra, és belsőre, és le akarna fogyni, akkor segítenék neki, úgy, hogy már járunk, mert ez nem egészséges, ilyen sok súlyfelesleg, de nem dobnék el magamtól senkit csak ilyenért, hiszen ezen lehet változtatni. Sportoló vagyok (triatlon, vívás) és amúgy nem zavar, ha egy csaj husisabb, de azért inspirálnám, hogy fogyjon le, de igen, belekezdenék vele kapcsolatba is, ha ettől eltekintve bejönne. Akinél ez az 1 kizáró ok, az éretlen a komoly kapcsolatokra.


33/F

2016. márc. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

14-es en detto ugyanez vagyok:-)))En 50 es 53 kozott ingazom es ket kikonal mar elfog a panik es rohamok sportolni:-)Lebojt, salat nap, barmi csak lefogyjam a ket kilot. Szerencses vagyok mert nagyon konnyen fogyok es valahol vigyaznom kell h ne menjek 50 ala, szoval neha eszem csokit.


Abszolut megerzem magamon a ket kilot es en sem ertem, hogy egyesek hogy varnak 6-7 kiloig, meg egyaltalan hogy nem zavarja a not, hogy feljott ra 10 kilo?


Egy csomo ismerosom mottoja, h "ahhh ket kilo nem kilo, harom kilo nem latszik, negy nagy kaland, ot hahaha masnak 10 van es amikor elerik a 10 kilot akkor jon a siras:-)))


Dobbenet. Siman meg lehet allitani a dagadasi folyamatot ket kilonal, sot sztem meg is kell. Azt birom amikor kozlik, hogy az viz:-)))

2016. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Volt egy csajom. 172/68 kg volt, tehát nem vészesen elhízott, csak kissé husis, de pont jó helyen volt neki, vékony dereka volt, szép arányos teste, popsira, alsó részre ment neki, mellben is pont ideális volt.

A haverjaim lebeszéltek róla.

Akkor voltunk 17 évesek.

A csaj különben aranyos is volt, és okos.

Szerelmes voltam belé, de három hét után levélben kidobtam.

Idegesített, hogy a haverjaim szekálnak vele, hogy milyen kövér.

Az elején mondtam nekik, hogy majd lefogyasztom és ő lesz a legjobb nő a városban, mert arcra igen szép.

Csak röhögtek rajta.

Most 35 éves vagyok. Nőtlen. Egy gyárban dolgozom, alig van pénzem, nősülés eszembe sem jut.

Ő szintén 35 éves, egyetemet végzett, külföldön sikeres karriert futott be, szép, lefogyott, tele van pénzzel, színvonalas élete van.

Életem hibájának tartom, hogy nem az érzéseimre hallgattam, mert ha vele maradok, engem is húzott volna msgával felfelé, akkor még nem voltam reménytelen eset, nem tanultam rosszul, bár nem voltam kitűnő, mint ő.

Ha nem a haverjaimnak akartam volna megfelelni.

Leírom nektek, fiataloknak ezért, ezt a sztorit, okuljatok belőle.

Ha valaki megérint, hagyjátok a faxxba a haverjaitok véleményét, menjetek rá, boldog párkapcsolatra nem könnyű találni, és nem a súlyfelesleg a meghatározó.

Segítsétek a csajaitokat szeretettel, hogy minél jobban érezze magát a bőrében. Ő megcsinálta nélkülem is, én őt bántottam, mert idegesített, hogy csak nekem tetszik és a többieknek nem, hát, megkaptam a büntetést, és ez sokkal gázabb, mintha a haverjaimnak nem tetszik az, akivel én vagyok.

2017. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!