Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Eldontottem, hogy nincs tobb...

Eldontottem, hogy nincs tobb halogatas, nem akarom a fiatal eveimet sirankozassal tolteni vagy fogyokurakkal. Le akarok fogyni, csak hogyan?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok 152cm es 55kg. Egy eve mar minden nap eljarok futni es mostanaban kerestem egy Rubint Rekas alakreform videot is amit minden masnap csinalnek. Az a gond nalam, hogy tomenytelen mennyisegben ettem eddig az edessegeket, de mara mar tudom kontrolalni magam, de egyszeruen fogalmam nincs, hogy mit is kene egyek, vagy mikor. Persze azt tudom, hogy sok feherje es keves szenhidrat, ezert a kenyeret es a tesztakakt el is hagytam mar egy hete, mostanra mar csak egy kis fagyi maradt, de arrol is lemondanek. Nem tudom, hogy hogyan csinaljam :( az elmeleti resze mar meg van egy eve, de eddig gyenge voltam lepest tenni.

2013. júl. 28. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy mindennap a reggelim egy 2 tojasos rantotta lenne paradicsommal, uborkaval es paprikval. Vacsora ismet 2fott tojas salataval, vagy csirkemell es ebedre azt eszem amit anya csinal, de melle is salatat, hogy kevesebb kaloria legyen es nasinak zoldseget ennek.
2013. júl. 28. 18:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyi tojás nem kell...


Egyél rendesen cukor, fehér liszt nélkül, mindenből mértékkel. Ne figyelgesd a kalóriákat, semmi értelme! Este 7 után ne egyél. Gyorsgyaloglás!!! Én heti 2-3 alkalommal mentem 1,5 órát, étrend változtatása nélkül. 2 hónap alatt -8 kiló! Persze az elején fáj mindened, és kell 2 hét, mire ezt a szintet eléred!

2013. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat, de sport reszben ket naponta masfel orat aerobikozok intenziven es mellette fel ora futas napi szinten, ez amit meg birok es ennel lejjebb nem szeretnem adni.
2013. júl. 29. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne is siránkozz, mert semmi szükséged a fogyásra!!! :)
2013. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sirankozni eppen nem sirankozom, de fogyasra szuksegem van... Az eggyik baratnom egy centivel nagyobb nalam 47kg es nagyon szep alakja, en is olyat szeretnek, ugyhogy inkabb nem kimelem magam, csak epp meg kisse sok az olvasott informacio, de lassan majd alkalmazom oket.
2013. júl. 29. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:

ne legyél türelmetlen, több év (idézem) "töménytelen mennyiségű édesség" után, ne várd, hogy 2 hónap alatt lemenjen minden :) az nem is egészséges, aztán meg visszajönne az összes leadott kiló. fokozatos fogyj, ne koplalj :) napi 2 l víz, zöldségek, gyümölcsöt csak mértékkel (gyümölcscukor miatt), halak, fehér húsok köret nélkül (zöldségköret mehet). a sport az megvan, ezen kívül a nasikat hagyd el. ha már nagyon rákívánsz a különböző péksütikre, a norbi update csinált szénhidrát csökkentett péksütiket, azokat eheted nyugodtan :) csak hát elég borsos áruk van, de néha-néha belefér :) sok sikert, menni fog :)


17/L

2013. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek teljesen igaza van!!!
2013. júl. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!