Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú ideje egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje egyedülálló férfiak ti hogy élitek meg hogy szinglik vagytok esetleg több éven keresztül?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember lehet szólóban is boldog,erre kell törekedni és így párt találni is könnyebb,bár így sem könnyű.
2016. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szarul
2016. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű.

Leírom egy napom(egyedül élek már):

Reggel 6:45kor felkelek, kitörlöm a csipát a szememből, felrakom a teám, közbe lezuhizok.

7:30kor beülök a csillogó autómba(direkt nem írok márkát) elmegyek dolgozni 8-tól 2-ig.

Utána elmegyek edzek, szaunázok.(ez tart 5ig)

Hazaérek, megcsinálom előre a vacsit, pihenek, fekszek 2 órát a kádba. És alszom egyből. Mondjuk energiám se marad a csajozásra, az erőltetett dolgoteg nem szeretem.

Szóval a jelenlegi életvitelem max egy otthonülős vagy egy nálam korábban hazaérkezős(egyetemista) nőt fogadna be, de arra nem járok mostanában :(

25f

2016. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az évek során megszokható az egyedüllét, és őszintén szólva egyáltalán nem hiányzik, hogy valaki folyton a nyakamon lógjon, s folyton mindig beszámolót kelljen tartsak a jól megszokott napi teendőimről. Kiegyensúlyozottak a napjaim, ráadásul előre tudok tervezni akár még heteket is a saját koncepcióim szerint, hogy melyik nap mit fogok csinálni, akár még órára pontosan is, és nincs aki belekontárkodjon, átszervezze a napjaimat, s "megváltoztasson" engem, meg az életem. Nem is tudnám pillanatnyilag elképzelni, hogy valaki mellettem beledirigáljon a mindennapjaimba. 32/F
2016. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

engem rettenetesen sokáig zavart, folyamatosan kerestem a hibát magamban... de egyszerűen nem találtam... egy idő után elfogadtam, hogy nekem nincs senkim és valószínűleg nem is lesz... így aztán nem ezen feszengve jártam el szórakozni... és nem besétált az életembe egyszercsak...

30/f

2016. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat próbálkoztam nőknél de csak azt vettem észre hogy a pénzem megy el a randikra, de semmi eredménye nincs. Így elég kilátástalannak látom a jövőmet és félek hogy egyedül öregszek meg. Nem tudom hogy fogok egyedül élni, egyedül lakást bérelni, fizetni mindent de úgy hogy autóra is legyen pénz meg tartalék is.

Rossz egyedül de most az egyik álmomat szeretném megvalósítani pár hónap múlva és arra koncentrálok, így nehezen férne bele hogy randizgassak, ismerkedjek. De utána meg folytatom tovább ahol abbahagytam, próbálkozok több lánynál, hátha 1-nek megfelelek majd.

25f

2016. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan,mint az 5-ösnek.Azt éreztem én is sokáig,sőt a mai napig. Bár már letettem az egészről,és elfogadtam ezt csak néha azért még bánt a dolog legbelül.

Csak nálam nem jött senki és semmi...

Egyedül vagyok,voltam mindig is,és egyedül kellett mindent magamnak megcsinálnom... ez van...

24/F

2016. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Teszem amit tennem kell,fejlesztem magam,dolgozom és megyek előre az életben,attól függetlenül, hogy a társadalmat ez nem érdekli,savaz,kiszorít magából.


Segítek ahol tudok és próbálok nem megkattanni. Soha nem volt még senkim,kézfogásig sem jutottam.

25F

2016. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem gondolok erre mint probléma.

Én nem kívánok senkiből bűnbakot csinálni h a nők ilyenek... Mivel nem foglalkozok kapcsolati dolgokkal.

Meg van annyi önismeretem h ennek nem lenne jó vége.

Én meg nem kívánom szétcseszni se a magam se más életét.


Most ha lenne egy b nőm akkor egy csomó időt és energiát át kéne csoportosítsak ami eddig a munka és szabadidő között volt és ehhez őszintén semmi kedvem.

Tisztában vagyok vele h így a mosástól kezdve a wc pucolásig mindent nekem kell csinálni. DE ez nekem nem okoz gondot. És én dönthetem el h mit mikor akarok csinálni azér ez nem egy hátrány.


Most ha lenne kapcsom nekem is azt néne csinálnom mint pl tesómnak h elmennek nagy családi összeröffenésekre ahol eljátsszák h milyen boldogok meg vigyoroghatnék mint a hülye. Egy olyan szituációban ami nekem nem hiányzik és egyébként is csak ezeket a sablon dumákat kapod h ki mit csinál, mikor jön gyerek....

Ezt inkább hagyjuk jó. Álszentkedni meg nem akarok.


Most nekem is el kéne játszani a nagy családalapitosdit közbe meg félre.... ezzel meg azzal inkább nem teszem tönkre más életét.

2016. febr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!