Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat párt ha igen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat párt ha igen hogyan egy kislányos arcú nagyon vékony 161 cm magas 31 éves férfi?

Figyelt kérdés
A korombeli nőknek nem az ilyen pasik kellenek. Egy kövérre lehet mondani hogy fogyjon le de egy vékony akinek ilyen az anyag cseréje az nem fog meghizni pedig nagyon sokat eszek. És hogy tudok megnőni? Mit tudok tenni?
2016. febr. 10. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#2

Unokabátyám 165 cm és már 100 nőn biztos túl van.

2016. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Miert ne talalhatna part???A szepseg relativ.Lehet,h valakinek te vagy a legtokeletesebb ferfi a vilagon.Rengeteg alacsony no van,es nem biztos,h mindegyik 2 m-es ferfit akar maga melle.Szerintem egy kis onbizalom kell neked
2016. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Jól van ostobák, mindenkit pirosra értékeltem nagy okos faszok.
2016. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#8 Tudjuk, tudjuk, szar neked. ;)
2016. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hiába pontoztok le,ez az igazság.

A személyiségetek miatt nem kelletek senkinek.

Haverom 158 cm körül van,és neki is rengeteg nője volt már.

2016. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A magasság mondjuk egy dolog, és a vékonyság is orvosolható. A kislányos arc mondjuk érdekelne, hogy mit jelent a kérdezőnél, mert azért 31 éves férfit én nagyon gyerekarccal még nem láttam. De a kérdező ezt írja magáról, és az már lehet probléma, ha sokkal fiatalabbnak nézik. Én kb. 25 éves korig látok gyerekarcú pasikat, aztán elkezdenek férfiasodni, legalábbis a környezetemben. Öcsém is fiatalabbnak néz ki a koránál, ez szinte az egész családunkra jellemző, anyai-apai oldalon egyaránt, de most lassan 26 évesen már azért kinéz nagykorúnak, gyereknek már nem nézik.
2016. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 pörölycápa ***** válasza:

Nekem pl tetszik a gyerekes arc, meg az is, ha valaki vékony. Esetleg lehet ezdeni, és mégha attól sem leszel egy amerikai focista alkat, azért valami látszatja lesz. Szerintem sokkal jobb az a fajta anyagcsere, hogy bármennyit ehetsz, úgysem hízol el :) Nem is kell hízni, a háj az nem vonzó.

A magasság... én elég magas vagyok, szóval az nálam problémás lenne, bár ha valakinek nagyon jó személyisége van, nagyon jól összeillünk, el tudnék fogadni egy nálam alacsonyabb férfit is. Egyébként meg vannak alacsony lányok.


Szóval szerintem találhatsz párt, és ebben egy kellemes személyiség sokat segítene, ha már a külső az nem feltétlen a legszívtipróbb... és ha valaki a személyiséged miatt van veled, akkor sokkal tartósabb lehet a kapcsolat, mintha csak a külső miatt.

2016. febr. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!